Odszkodowanie

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Odszkodowanie

Post autor: aldona »

My też niestety czekamy na odszkodowanie aby móc pochowac męża ciotki, na stronie elizjum-warszawa/pl/ ZNalazłam dla niego idealny dom pogrzebowy z którego zostaną oddane mu zasłużone hołdy bo był naprawdę dobrym człowiekiem. Mam nadzieję że ubezpieczalnia zdaży abyśmy nie musieli pokrywac pogrzebu z naszych kieszeni bo pandemiaa nie sprzyja naszej sytuacji materialnej.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Odszkodowanie

Post autor: Grażyna29 »

Odszkodowania to bardzo ważna ale też trudna do uzgodnienia sprawa. Ja własnie bardzo często mam do czynienia z tym tematem i dlatego poszukałem stronę gdzie znajdę wszytskie infroamcję jakie potrzebuje. Polecam wam właśnie odszkodowania.zyf/pl/odszkodowanie-co-to/ gdzie znajziecie na pewno wiele informacji jakie was interesuje. Polecam

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Odszkodowanie

Post autor: Gacei54 »

A w przypadku kolizji, jeżeli chciałbym skorzystać z usługi auta zastępczego poprzez ubezpieczyciela to gdzie powinienem się zgłosić? Czytałem, że tutaj samochód zastępczy z oc sprawcy jest najlepsze rozwiązanie. Mieliście okazję kiedykolwiek tam dzwonić? Koniecznie dajcie znać jak to wygląda w rzeczywistości.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

furka
Posty: 498
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Odszkodowanie

Post autor: furka »

Żeby dostawać duże odszkodowania musicie mieć wykupioną polisę ac i oc na fajnych warunkach. Tutaj beesafe/pl/ macie ofertę która właśnie taka jest, polecam zobaczyć, szczególnie dodatkowe usługi też rozważyć.

zuzula12
Posty: 1485
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Odszkodowanie

Post autor: zuzula12 »

Jeśli nie wiecie jak odzyskać odszkodowanie OC to poczytajcie na stronie avistapolska/pl/odszkodowanie-z-oc/ wpis na którym są informacji na ten temat. Zobaczcie jak ustalana jest wysokość odszkodowania, co jeszcze można zyskać i o co się ubiegać. Bardzo fajna strona bo mnóstwo ważnych i pomocnych informacji.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Odszkodowanie

Post autor: Pańcia »

Ubezpieczenie domu też jest niezwykle ważne. Spotykają nas przecież różne sytuacje, takie jak unilink/pl/porady/ubezpieczenie-domu-od-wiatru-i-huraganu-jak-przygotowac-dom-na-anomalie-pogodowe . Pogody są różne wiec warto się jednak ubezpieczyć.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Odszkodowanie

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli jesteście zainteresowani jakimkolwiek ubezpieczeniem, to koniecznie Sprawdź ofertę tej firmy: superpolisa/pl/partner/ergo-hestia/ . Akurat korzystam z usług firmy Ergo Hestia i przyznam szczerze, że na tej stronie mogłem sprawdzić ile wyniesie mnie składka za dane ubezpieczenie. To bardzo wygodna opcja, bo można to zrobić dla wszystkich ubezpieczycieli i wybrać najkorzystniejsza ofertę.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Odszkodowanie

Post autor: kendal »

Macie świadomość tego, że większość odszkodowań i tak jest zaniżanych? Dlatego warto wiedzieć jak krok po kroku uzyskać odszkodowanie które nam się należy.

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Odszkodowanie

Post autor: Julia66 »

Jeśli chcecie odzyskać odszkodowanie, to pamiętajcie o tym, aby się ubezpieczyć. Myślę, że jak najbardziej ubezpieczenie daje nam trochę większe poczucie bezpieczeństwa. Jeśli poszukujecie ciekawych ubezpieczeń dla siebie, to zerknijcie na stronę https://tueuropa.pl/ . Tam wszystkiego o ubezpieczeniach się dowiecie.

ODPOWIEDZ