Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: kielichowa »

ja sie zapisalam do PPK :) byla taka mozliwosc u nas w firmie, wiec stwierdzilam, ze czemu nie? sama nie mam takich umiejetnosci zeby cos kasy zaoszczedzic wiec to idealna opcja dla mnie :)

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: kasiunia »

Czy oszczędzanie w bankach na lokatach bankowych ma sens ? - obecnie nie z uwagi na oprocentowanie jakie oferują banki - jest ono na poziomie niższym niż poziom inflacji. Warto więc rozejrzeć się za innymi formami oszczędzania czy inwestowania.Są formy bezpieczne a przynoszące większe zyski niż te z lokat bankowych.Co do podatku to w zasadzie wszystkie zyski do przychodów kapitałowych obejmuje tzw. podatek belki.

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: yoolka »

ja od zawsze miałam problemy z oszczędzaniem. ile bym nie zarabiałam, wszystko się gdzieś rozchodziło... do czasu aż zaczełam korzystać z aplikacji Provema. teraz bez problemu jestem w stanie zarządzać swoim budżetem domowym, a dodatkowo zyskałam konto z którego opłacam rachunki i skąd mam zwroty za zakupy w wielu sklepach.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: Kamilla36 »

Jak już uda Ci się zaoszczędzić, polecam zastanowić się nad inwestowaniem swoich pieniędzy. To dobry sposób na szybki zarobek. Szczególnie polecam Ci zdecydować się na coś z szerokiej oferty ze strony: ipopema/pl/ . Mnie najbardziej zainteresował dostępny fundusz inwestycyjny.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: Amati »

Dość niedawno wpadłam na ciekawy pomysł aby oszczędzać na zakupach. Podsunęła mi go przyjaciółka, która zarejestrowała się na portalu net-pocket. Wiecie, że współpracuje z nim ponad 1200 sklepów? Oczywiście ja też już korzystam z opcji cashback.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: kajaa »

Zarządzać swoim domowym budżetem możesz przez tą aplikację provema/com/ Ja korzystam z aplikacji Provema już jakiś czas i jestem zadowolona. Mogę bez problemu ogarniać w niej domowy budzet, płacić rachunki, wpłacać pieniadze na zrzutki itd. Nawet jest możliwość wzieca szybkiego kredytu na korzystnych warunkach.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: Jasieńka »

Jeśli chodzi o oszczędzanie to sama zastanawiam się nad tym z jakiej metody oszczędzania najbardziej teraz opłaca się korzystać. Bo nie wiem jak wy, ale ja zaczęłam się zastanawiać nad tym przyszłość dzieci w jakiś sposób można bardziej zaplanować? Bo jednak warto o czymś takim pomyśleć.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: wiktoriaula »

A może warto zainwestować w swoje gospodarstwo domowe bądź firmę i stać się niezależnym pod względem energii elektrycznej? Ciągłe podwyżki prądu ciągle zaskakują. Na stronie universun/pl/fotowoltaika-wroclaw/ dowiecie się więcej. Wszystko przez podnoszenie kosztów uprawnień do emisji dwutlenku węgla przede wszystkim na elektrownie węglowe. Została także wprowadzona opłata mocowa na początku roku 2021. Celem tego działania jest zgromadzenie odpowiednich funduszy na rozbudowę oraz modernizację sieci energetycznej.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: zuzula12 »

Według mnie doskonało inwestycją będą panele fotowoltaiczne. Polecam Wam fotokompleks/pl/ , jest to firma posiadająca w swojej ofercie montaż paneli fotowoltaicznych. Działają na rynku od wielu lat i posiadają spore doświadczenie. Zapoznajcie się z ich ofertą.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Jakie macie metody na oszczędzanie pieniedzy?

Post autor: minella »

Ja tu wykop/pl/wpis/54377527/czesc-chcialem-sie-podzielic-z-wami-wpisem-podsumo/ wyczytałam między innymi że warto jest pozostać w ppk i dlatego postanowiłam się jednak nie wypisywać, też mam tam już całkiem niezłą sumkę a przez kolejne lata sporo się uzbiera

ODPOWIEDZ