Fryzjer dla Psa

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Fryzjer dla Psa

Post autor: modnisia34 »

Uczęszczacie z swoimi psami do salonow fryzjerskich ? jest obok was jakiś Groomer? czy jak nie ma to jak sobie radzicie? u mnie własnie nie ma nic w okolicy i zastanawiam sie czy nie kupić sprzętu tutaj sklep.germapol/pl/pl/degazowki.html i nie zacząc sama strzyc mojego psa bo biedny powoli wygląda jak mała włochata kulka.

Bansala
Posty: 70
Rejestracja: pt sty 31, 2020 6:39 pm

Re: Fryzjer dla Psa

Post autor: Bansala »

Ja zaopatruję się we wszystkie akcesoria w sklepie internetowym 4lapy/pl w którym kupuje też karme dla mojego pieska.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Fryzjer dla Psa

Post autor: oran »

My jeździmy, ale do naszej sąsiadki, która strzyże u siebie w domu :)

Kamila
Posty: 386
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Fryzjer dla Psa

Post autor: Kamila »

Sama wizyta u groomera nie wystarczy, warto również zadbać o odpowiednią pielęgnację psa w domu. Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji psiej sierści znajdziecie na przykład w sklepie internetowym babuzoo/pl/, polecam się rozejrzeć ;)

Vaksa
Posty: 7
Rejestracja: śr wrz 30, 2020 1:06 pm

Re: Fryzjer dla Psa

Post autor: Vaksa »

Sprawdzony fryzjer dla psa to podstawa, taki człowiek musi wiedzieć, co robi i mieć podejście do zwierząt :)

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: Fryzjer dla Psa

Post autor: roberyt »

My naszego pieska wozimy do pani, która lokalnie działa i super sobie radzi

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Fryzjer dla Psa

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to od wielu lat prowadzę własny salon fryzjerskie i staram się oferować usługi na najwyższym poziomie moim klientom, dlatego woski nadające połysk włosom i inne akcesoria zamawiam w moim sprawdzonym sklepie internetowym. Co Wy sądzicie o ofercie na stronie?

ODPOWIEDZ