Tatuaż

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Tatuaż

Post autor: sepa »

Szukam dobrego studia w Warszawie, co polecicie?

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Tatuaż

Post autor: moa »

Jak w Warszawie to serdecznie polecam ci wybrać się do studia Juniorink juniorink/pl/pl/tatuaz. Oni potrafią wyczarować cuda, nawet jak nie masz pomysłu, to fajnie jest im pozwolić na wymyślenie rysuknu specjalnie dla was. Ja tak zrobiłam z moim drugim tatuażem u nich i wyszło pięknie. Pracują w sterylnych warunkach, moje tatuaże się nie rozlały, szybko się zagoiły, polecam ich serdecznie.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Tatuaż

Post autor: ewaO »

Ja zimą robiłam sobie uroczego kocura w kwiatach w salonie Art Force na Woli, artforce/pl/ i powiem wam, że wyszedł genialnie, jestem zachwycona tym tatuażem, to mój ulubiony. Tatuaż jest autorstwa Artura, ten człowiek ma dar w rękach :)

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Tatuaż

Post autor: matra »

Sama mam już kilka tatuaży i jestem z nich zadowolona. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gdyni i rozglądacie się za porządnym studiem tatuażu to polecam wam zgłosić się do tatucan/com/pl/ Tam pracują świetni artyści.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Tatuaż

Post autor: marysia8383 »

Miałyście stan zapalny po tatuażu? Tego się najbardziej obawiam, że będzie potem bolało albo jeszcze coś się podzieje.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Tatuaż

Post autor: camio »

Możecie mi powiedzieć co stosujecie na stan zapalny po tatuażu? A może u was w ogóle nic takiego nie zaszło?

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Tatuaż

Post autor: Pańcia »

Moim zdaniem posiadanie tatuażu to coś fantastycznego. Sama zastanawiam się nad zrobieniem chociaż jednego na kostce lub ramieniu. Szalenie mi się to podoba. Po zrobieniu trzeba pamiętać o takiej beardman/pl/kategoria/pielegnacja-tatuazu pielęgnacji tego tatuażu.

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Tatuaż

Post autor: yoolka »

I ja się wciągnęłam w te tatuaże :) najpierw zaplanowałam sobie tylko jeden ale potem tak mi się spodobało, ze aktualnie mam już 3 :) A jeśli chodzi o studio to ze swojej strony polecam Jah Love Tattoo w Warszawie facebook/com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154746686556226 :) Najlepsi tatuatorzy w stolicy :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Tatuaż

Post autor: haanka »

podpisuje się obiema rękami pod tym co napisała koleżanka wyżej. do jah love trafiłam po raz pierwszy 3 lata temu i tak już od tego momentu wracam jak bumerang :)

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Tatuaż

Post autor: Magnolia »

Też mam kilka tatuaży i moje najukochańsze zrobione są przez Rentona z Blackstar Studio, to tatuaże orientalne, on się w tym specjalizuje, cudne są :) Tu podrzucam namiar na to studio blackstarstudio/pl/kontakt To bez dwóch zdań najlepsze studio w Warszawie, poszperałam w necie zanim zdecydowałam się na kolejny tatuaż i Blackstar Studio ma najlepsze opinie.

ODPOWIEDZ