Kupno nieruchomości

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: Aśka »

Ja korzystałam z nieruchomosciarkady/pl To barde biuro nieruchomości, dobrze znają rynek, skutecznie prowadzą proces negocjacyjny czy pomagają w obsłudze kredytowej, po prostu fajnie kompleksowo i solidnie działają, warto zdać się na ich profesjonalizm i doświadczenie. Nam szybko znaleźli mieszkanie idealne.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: bogna45 »

Wiadomo, że jest to decyzja na lata, więc nie powinno się jej podejmować zbyt pochopnie. Dlatego lepiej odezwać się do agencji nieruchomości, która działa lokalnie. W Warszawie funkcjonuje wedoestates/pl/ . Ich agenci znają różne dzielnice, także jeśli interesuje Was konkretna, to oni pomogą. Zajmują się kupnem i sprzedażą. Są z klientem od początku aż do podpisania umowy.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: Iwonka »

Najlepiej porownać kilka różnych ofert jeśli planujemy kupno miszkania czy domu. Mi w oko ostatnio wpadła oferta biura nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro działa na rynku od 2007 roku. Mają duża ofertę mieszkań i domów na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Zakładka - oferty. Poza tym przygotowali dla swoich klientów pakiet usług z kredytami, pożyczkami, ubezpieczeniami.

zuzula12
Posty: 1523
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: zuzula12 »

Sprawdźcie na działki na mazurach to bardzo ciekawa i zarazem atrakcyjna oferta na działki w przepięknej okolicy wśród jezior. Myślę, że oferta was zainteresuje. Sprawdźcie dokładnie i zapoznajcie się z tym.

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: minella »

Na Śląsku nieruchomości najlepiej szukać w Katowicach, a bardzo ciekawą i nowoczesną inwestycją w tym mieście jest zdecydowanie ATAL Sky+ gdzie są nie tylko mieszkania i apartamenty inwestycyjne ale również lokale usługowe :)

aklinka
Posty: 298
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: aklinka »

Trzeba będzie w takiej sytuacji dopełnić wszystkich kwestii formalnych - to bardzo ważne. Oczywiście konieczna będzie umowa kupna sprzedaży adwokat Grabowicz-Gajda w tej kwestii z pewnością pomoże gdyż jest wyspecjalizowana w branży nieruchomości

furka
Posty: 511
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: furka »

Myślę, że dobrze jest skorzystać z pomocy profesjonalistów przy zakupie mieszkania. Ja natomiast chcę sprzedać działkę, ale chyba zanosi się na sprzedaż nieruchomości bez zgody współwłaścicieli , bo mąż nie chce sprzedać swojej połowy.

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: minella »

na co sie zdecydowaliście?

kraksa
Posty: 106
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: kraksa »

Ja rozważam aktualnie zakup mieszkania na tym osiedlu https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/mieszkania/ . Kusi mnie oferta gotowych do odbioru mieszkań bo teraz przeważnie kupujesz kota w worku, czyli na etapie dziury w ziemi a tu już masz gotowe mieszkania, to ogromny plus

Julia66
Posty: 451
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Kupno nieruchomości

Post autor: Julia66 »

Mamy wybudowany dom i jeszcze sporo oszczędności, więc chcemy kupić mieszkanie pod wynajem. Chcielibyśmy, aby wynajmem zajęła się firma, która się na tym zna. Nasze zaufanie przykuła firma Per Modum. Zajmuje się między innymi zarządzaniem wynajmem nieruchomości, a przy tym ma spore zaufanie.

ODPOWIEDZ