Wędkarstwo

Kamila
Posty: 383
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Wędkarstwo

Post autor: Kamila »

Witam,
czy są tutaj jakieś osoby, które interesują się wędkarstwem? Jeśli tak, to jakie sklepy z przynętami na ryby możecie polecić, najlepiej działające on-line? Ja póki co natknęłam się na taki sklep corona-fishing/pl/Katalog,produktow/Przynety_-_CF_Hand_Made/6. Jak Wam się podoba jego oferta? Czy warto Waszym zdaniem zrobić tam takie zakupy?

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Wędkarstwo

Post autor: megXX »

A na pewno ktoś taki się znajdzie, musiałabym tu męża zaprosić :D Sklep na pewno się przyda, a i też jak lubicie wyprawy na ryby to kamizelki asekuracyjne powinny was zainteresować. Są i takie specjalne dla wędkarzy, mąż taką ma, sama mu kupowałam pod choinkę.

kielichowa
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Wędkarstwo

Post autor: kielichowa »

z takich sklepów wedkarskich online, to ja najczesciej korzystam z expert-shop/pl/4-spro maja dobrej jakosci sprzet, rozne marki. Ja osobiscie lubie spro, za jakosc i solidnosc wykonania :) no i ceny tez maja spoko

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Wędkarstwo

Post autor: kamilka45 »

Bardzo fajny sklep z akcesoriami wędkarskimi widziałam na haczykowo/pl/ . Czasem warto szukać takich właśnie sklepów jak się ma swoje hobby i dąży do jego rozwijania. U nas tata i dziadek uwielbiaj łowić ryby.

kobietki33
Posty: 812
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wędkarstwo

Post autor: kobietki33 »

Powiem wam, że mój dziadek od lat Interesuje się wędkarstwem i chciałabym mu wręczyć jakiś mały podarunek, który będzie nawiązywał do jego pasji. Wybrałam na stronie tego sklepu optimalbaits/pl/ kulki proteinowe, ponieważ z tego co wiem, nigdy nie używał ich podczas łowienia ryb. Jestem ciekawa, jak mu się sprawdzą

zuzula12
Posty: 1532
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wędkarstwo

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie sobie koniecznie na stronę podbierak/pl/grupy-wedkarskie/metoda-spinningowa/ tam sa super artykuły, ciekawostki i informacje o wędkarskie, survivalu i przyrodzie. Są fajne opisane metody łowienia i inne ciekawostki. Zobaczcie koniecznie

kasiunia
Posty: 283
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Wędkarstwo

Post autor: kasiunia »

Jak widzę i obserwuję to bardzo dużo osób pasjonuje się wędkarstwem. Wśród moich znajomych też kilka osób by się znalazło, jednak dla mnie najważniejszą kwestią jest to ,że mąż od wielu już lat zajmuje się wędkarstwem. Ostatnio ukierunkowali swoje działania na szczupaka. Wiele w tej kwestii pomógł ten artykuł - corona-fishing/pl/artykuly/zestaw-na-szczupaka/ .Dowiesz się tam jaki zestaw na szczupaka, jakie przynęty.

Kamilla36
Posty: 180
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wędkarstwo

Post autor: Kamilla36 »

Dla jednych osób hobby to wędkarstwo, a dla innych np. grzyby. Poznawaliście kiedyś świat grzybów? Dowiadywaliście się jakiś ciekawych rzeczy w tym temacie? Jeśli jeszcze nie, to zainteresować możecie się np. zestawem growkit . Taki zestaw kupujecie, aby pod mikroskopem obserwować różne gatunki grzybów.

ODPOWIEDZ