Zabawki dla dzieci

ZonataOla
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 20, 2020 12:58 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: ZonataOla »

Wychowanie dziecka to niezwykle duża odpowiedzialność z jakiej większośc rodziców sobie nie zdaje sprawy. Dobrze jest poczytać porady jakie znajdziemy w internecie bo bez nich byłoby czasami ciężko. Kluczową kwestią będzie zawsze odpowiedni rozwój naszego dziecka od najmłodszych lat. Jednym z głównych błędów jakie są popełniane jest kupowanie za szybko pewnych rzeczy. Dobrym przykładem może być elektronika czyli takie produkty jak telefony czy laptopy. Za szybkie przyzwyczajenie się do nich powoduje utratę kontaktu z rzeczywistością i często spędzanie długich godzin przed ekranem. Nie dosyć, że to psuje oczy to dodatkowo przeszkadza w prawidłowym rozwoju umiejętności komunikacji. O wiele lepiej jest zdecydować się na prezent jaki będzie interaktywny oraz da możliwość spędzenia świetnie wspólnego czasu. W rodzinnym gronie zawsze przyda się stół piłkarzyki - leomark/pl/stoly-pilkarzyki zapewniający niezliczone godziny zabawy. Tak wspólnie spędzone chwile będziemy miło wspominać w przyszłości :)

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: profesjonalna »

Sporo miejsc już zostało wymienionych, ale ja jeszcze dodam Goliat Home goliathome/pl/dziecko . To jeden z tych punktów, w których kupimy i coś dzieciakom, o sobie, i na wyposażenie domu. Ok, to może ja was zostawię i przeglądajcie. U mnie na pewno wybór padnie na coś ekologicznego, jak najmniej plastiku.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: roomia »

świetną stronę poleciła mi ostatnio siostra z zabawkami bee/pl/mudpuppy-kolorowanka-w-rolce-76-cm-z-4-kredkami-dookola-swiata_p1148626.html. Można tam dostać zabawki dla dziecka w różnym wieku.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Perunka »

A co sądzicie o tym by na przyklad na urodziny kupić dron dla dzieci
? Jest ich sporo na rynku do wyboru. Są nawet takie drony dla dzieci z kamerą :)

Kobietaewka77
Posty: 20
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:11 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Kobietaewka77 »

Bardzo fajne zabawki dla dzieci w rożnym wieku, kupiłam w sklepie internetowym, gdzie maja prawie wszystko ale w bardzo dobrej jakości i nie wysokich cenach, sama kupuje tam wszystkie prezenty dla rodziny na święta i nie tylko, a ostatnio zmieniałam wystrój mieszkania poprzez zmianę dekoracji i tez tam kupiłam wszystko.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Aśka »

mojemu synkowi bardzo się spodobały zabawki na ekstrazabawki/pl/Najwieksze-auta-na-akumulator-dla-dzieci-c2892 mają super jakośćiowe produkty dobrej jakośc w fajnej cenie wiec jak dla mnie naprawde warto.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Magnolia »

Super fajny wybór zabawek mają w tym sklepie internetowym forkids/pl/zabawki Ja sporo tu kupiłam i wszystkie zabawki są porządnie uszyte, z dobrej jakości materiałów, długo dzieciakom służą, także mogę wam ten sklep doradzić. Puzzle, książeczki, gry, zabawki interaktywne, sensoryczne, klocki, figurki, zabawki drewniane - mają wszystko co sobie wymyślicie.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Dominiśka »

Od siebie mogę polecić najlepsze klocki dla dzieci, są nimi klocki Plus Plus. Moje dzieci je od razu polubiły i co najważniejsze to w ogóle im się nie nudzą.

korka
Posty: 258
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: korka »

Mój syn jest w takim wieku że teraz wciągnął się w programowanie. Są takie specjalne roboty i kursy -solectric.sklep/pl/abilix Bardzo fajnie jest to zrobione! No i naprawdę widzę po synu że bardzo dużo go to uczy

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: jula »

Jeśli zależy ci na zabawkach edukacyjnych, które będą pobudzać wyobraźnię twojego dziecka i wspierać jego rozwój to polecam ten sklep eco-zabawki/pl/pl/c/Zabawki-inne/66 Znajdziesz tam świetne zabawki w bardzo dobrych cenach. Ja upatrzyłam już sobie kilka zabawek dla córki na urodziny :)

ODPOWIEDZ