implanty zębów

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

implanty zębów

Post autor: Dominiśka »

Cześć. Chciałabym zapisać mojego ojca do dobrego dentysty, który mu zrobi implanty zębów. Znajoma poleciła mi dentysta.eu/implanty-zebow-gliwice to będzie ekstra wybór

banana
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: implanty zębów

Post autor: banana »

Jeżeli implanty zębów to tylko w gabinecie Lubińska Stomatologia Ortodoncja, mojej znajomej jakiś czas temu zrobili dwa implanty i przyzna że na żywo wygląda to bardzo elegancko. Jeżeli miałabym robić zęby to tylko u nich.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: implanty zębów

Post autor: yuka »

Ja zrobiłam implant zęba w klinice stomatologicznej BoaDent Prestige boadent.katowice/pl/implanty/ w Katowicach. Na początku trochę się bałam i nie wiedziałam czy to naprawdę wyjdzie tak dobrze, ale jestem pozytywnie zaskoczona efektem końcowym. implant mam już kilka miesięcy, został on odpowiednio wszczepiony, jest na nim już proteza zęba, która pasuje do moich własnych zębów. Całość wygląda super, nie czuję by ząb jakoś mi przeszkadzał, implant też jest zupełnie niewyczuwalny, wszystko dobrze się zagoiło, dentystę i samą klinikę szczerze polecam.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: implanty zębów

Post autor: flow »

Miałam robiony implant zęba i muszę powiedzieć, że nie sądziłam jaka to będzie zmiana. Gdy straciłam ząb, który nie dało się uratować, to przestałam się uśmiechać szeroko, żeby nikt tego nie zobaczył, ale w tym samym czasie nic nie robiłam z tą luką w moim uśmiechu. Zrobienie implantu przez doskonałych specjalistów z Centrum Dentystyki EuroDent eurodent/com/pl/oferta-eurodent/implanty/ w Krakowie dodało mi tej pewności siebie, w końcu nie muszę kontrolować tego jak się uśmiecham. Oczywiście zabieg przebiegł poprawnie, nic złego się nie zdarzyło, implant i nowy ząb działają tak, jak powinny.

zuzula12
Posty: 1492
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: implanty zębów

Post autor: zuzula12 »

Nie znam osoby, która nie chciałaby miec zdrowych i pięknych zębów. Jeżeli szukacie dobrego dentysty, to polecam Wam stronę, na której znajdziecie protetyka zielona góra . Regularnie odwiedzam ten gabinet stomatologiczny, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

Kamilla36
Posty: 169
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: implanty zębów

Post autor: Kamilla36 »

Gdy w grę wchodzą zęby, zawsze warto wybierać jak najlepsze miejsca do leczenia ich. Na stronie: borczyk/pl/oferta/endodoncja udało mi się znaleźć ofertę kliniki, której można w pełni zaufać. Przyjmują tutaj najlepsi specjaliści, mający dostęp do nowoczesnego sprzętu.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: implanty zębów

Post autor: kajaa »

Ja coraz częściej myslę o implantach! Na dentystagdynia/pl/oferta/implanty-zebow/ znalazłam bardzo dobrą ofertę i umówiłam się na listopad. Zobaczymy co mi powiedza na pierwszej wizycie. Mam dosyć swojego uśmiechu, bardzo się go wstydze i chcę go koniecznie zmienić.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: implanty zębów

Post autor: jula »

Ja się bardzo cieszę , że jest możliwosć leczenia zebów pod mikroskopem - ortovillage/pl/dlaczego-my/leczenie-zebow-pod-mikroskopem/ To szybki i praktycznie bezbolesny zabieg nie to co kiedyś... Dobrze, że stomatologia tak idzie do przodu. Nie ma się już czego bać :D

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: implanty zębów

Post autor: Aśka »

Kiedy rozważam zabiegi stomatologiczne z zakresu estetyki, zawsze stawiam na renomowanych specjalistów. Przecież licówki, wybielanie zębów, bonding czy nawet implanty wymagają profesjonalnego podejścia. W Warszawie natrafiłem na ofertę kliniki https://www.bianco.eu.com/ - czy mieliście szansę wypróbować ich zabiegi?

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: implanty zębów

Post autor: Kamila »

Jeśli jesteście z Zielonej Góry lub okolic i chcecie sobie zrobić implant zęba ceny w gabinecie https://stomatolog24.zgora.pl/implanty-stomatologiczne/ są moim zdaniem całkiem atrakcyjne ;) Polecam się z nimi zapoznać :)

ODPOWIEDZ