Kleszcze u psa

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Kleszcze u psa

Post autor: Gacei54 »

Wiecie może, jak skutecznie usuwać kleszcze u psa? Szukam sprawdzonych informacji na ten temat. Ostatnio w internecie trafiłem na tą stronę https://weterynaryjny.pl/kleszcze-u-psa ... -n-28.html . Może warto skorzystać z tych treści? Co uważacie na ten temat? Koniecznie dajcie znać, będę mega wdzięczny za pomoc!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

korka
Posty: 257
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Kleszcze u psa

Post autor: korka »

Oprocz ochrony przed pasozytami nalezaloby tez pomyslec o odpowiedniej diecie dla psa. U nas mega dobrze sie przyjely posilki od psibufet/pl/ - polecam, bo sa calkowicie bez zboz i sztucznych barwnikow a smakuja psu niesamowicie :)

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Kleszcze u psa

Post autor: patka »

Kleszcze mogą z łatwością przejść także na człowieka. Dlatego warto pamiętać o tym, aby stosować środki ochronne przeciwko tego typu pasożytom. Mosbito ma w ofercie spray odstraszający kleszcze. Płyn ten szybko wysycha i nie pozostawia lepkich śladów. Myślę, że to będzie trafiony zakup.

Alina
Posty: 52
Rejestracja: czw sie 13, 2020 10:20 pm

Re: Kleszcze u psa

Post autor: Alina »

Myślę, ze będzie :) Ja też używam Mosbito, chociaż ostatnio kupiłam ten Tropical, odstrasza komary, kleszcze i meszki. Ma najwyższe stężenie deet dopuszczalne w Polsce

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Kleszcze u psa

Post autor: brukselka »

my naszemu przeciw kleszczom kropimy kropelkami fiprex duo juz ktorys sezon z rzędu

ODPOWIEDZ