Ekspres do kawy - porady

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Ekspres do kawy - porady

Post autor: krysia1844 »

Jeśli szukacie porad lub artykułów związanych z ekspresami do kawy to polecam przejrzeć w wolnej chwili serwis ekspresykawa/pl/. Dzięki niemu udało mi się wybrać m.in. odpowiedni ekspres do domowego użytku.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Ekspres do kawy - porady

Post autor: aklinka »

Porządna kawa to porządny ekspres i powinien w niej się znaleźć także saeco moltio pojemnik na mleko , by móc robić sobie kawkę ze spienionym mlekiem.

kendal
Posty: 679
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ekspres do kawy - porady

Post autor: kendal »

Też niedawno kupiłam sobie nowy ekspres i teraz szukam kawy dobrej jakości. Niestety te w sklepach i supermarketach mnie nie przekonują, bo nie mają żadnego aromatu. Myślałam o palarni kawy palarniaproper/pl/ Może ktoś z was kupuje od nich kawę?

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Ekspres do kawy - porady

Post autor: emeraldlady »

Kawa kolumbijska i z Madagaskaru robi w naszym domu ostatnio furorę. Na zmianę z waniliową jako wariant smakowy. Ogólnie zawsze byłam zwolenniczką "prawdziwej" kawy z palarni, ale przy pandemii zdecydowałam się otworzyć bardziej i popróbować nowych rzeczy. Dzięki temu znalazłam bardzo fajny młynek do kawy, który testuję już od jakiegoś czasu i póki co jestem z niego bardzo zadowolona.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ekspres do kawy - porady

Post autor: Dominiśka »

Ostatnio nam się zepsuł ekspres, więc oddaliśmy go do ekspresowy-serwis/pl/ . Jest to naprawdę świetny i sprawdzony serwis ekspresów do kawy, w którym dosyć szybko zajmą się naprawą usterki.

zuzula12
Posty: 1511
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ekspres do kawy - porady

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić palarnia kawy sklep online , ponieważ uważam, że jest to najlepszy sklep z kawą oraz wszelkimi akcesoriami z nią związanymi. Korzystam z niego regularnie i szczerze polecam zainteresowanym.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Ekspres do kawy - porady

Post autor: aldona »

Nie wiem jaką kawę lubicie a ma to znaczenie przy wyborze ekspresu. Bardzo dobrze sprawują się ekspresy tej firmy nespresso/com/pro/pl/pl/ są one na kapsułki. Łatwe w obsłudze a smaki kaw są bardzo różne.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Ekspres do kawy - porady

Post autor: kochanka »

U mnie kupnem ekspresu zajmował się mąż, bo on się na zna na tych wszystkich sprzętach i wiedziałam że wybierze taki który będzie najlepszy. No i teraz mogę już na spokojnie pić moją ulubioną kawę nescafe/com/pl/nasze-kawy/latte-macchiato i się przy niej odprężać :))

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Ekspres do kawy - porady

Post autor: litovelek »

W moim domu kawy spożywa się chyba więcej niż czegokolwiek innego. Z mężem jesteśmy miłośnikami kawy, więc mamy też powiedzmy jakieś wymagania. Dlatego wybór ekspresu to była udręka. Tyle różnych modeli i funkcji. Idzie oszaleć. Wiedziałam za to, że chciałabym czasami mieć możliwość napicia się kawy kapsułkowej jako taki dodatek i niesamowicie ważne było dla mnie, żeby nie musieć przygotowywać jednej kawy za drugą, tylko żeby zrobić to w tym samym czasie. Także wybraliśmy Breville Prima Latte II , ekspres, który robi pyszną kawę i nie kosztuje "milionów monet" ;)

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Ekspres do kawy - porady

Post autor: aklinka »

Poradniki odnośnie wyboru ekspresu można znaleźć w internecie. Wydaje mi się, że ważniejszą rolę odgrywa sama kawa, ważne jest to jakie ziarna kupujemy i skąd. Moim ulubionym smakiem jest akurat kawa orzechowa , ale zamawiam ją online ze sprawdzonego źródła

ODPOWIEDZ