Zabawki dla dzieci

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: aklinka »

JA córce zamówiłam w tym roku na święta puzzle ze strony bee/pl/13195-pozostale-puzzle-i-akcesoria . Chce aby zaczęła bawić się czymś innym jak telefon. Puzzle były naprawdę tani wiec od razu dostanie z 3 paczki :)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Dominiśka »

Mojej córce ostatnio kupiłam klocki Alleblox. Okazały się doskonałym wyborem, ponieważ teraz córka świata poza nimi nie widzi

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: kobietki33 »

Powiem szczerze, że jeśli o mnie chodzi, to ja już powoli zaczynam przygotowywać się do prezentów dla moich bliskich. Najmłodszym w mojej rodzinie mam zamiar podarować kilka zabawek i gier planszowych, które udało mi się znaleźć na stronie tej księgarni taniaksiazka/pl/kalendarze-ksiazkowe-c-11000_11035.html Myślę że warto sobie tam zerknąć, ponieważ mają na tyle duży wybór, że bez problemu każdy będzie w stanie dobrać coś dla swoich najdroższych.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: sorra »

Wkrótce przyjdzie wiosna więc warto pomyśleć nad zabawkami, które można używać na świeżym powietrzu np. jakieś rowerki, samochodziki czy trampoliny. W ofercie supertoys/pl/ znaleźć można szeroki wybór tego typu produktów, dlatego polecam sobie zerknąć

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: kendal »

Też zauważyliście, że ceny tych samych zabawek, ale w innych sklepach, lubią się różnić? dlatego ja zawsze robię reserach, zanim coś kupię. Przykładowo w sklepie takwiele/pl/ udalo mi się znaleźć bardzo fajne klocki. Zresztą, sprawdźcie sami.

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Kamilla36 »

Pamiętajmy, że nie tylko dzieci potrzebują rozrywki, dorośli tak samo mają potrzebę, aby się rozerwać. W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić hulajnogi dla dorosłych aby razem z moim mężem móc się rozerwać i aktywnie spędzić czas. Na serwisie pokato podobnych ofert jest mnóstwo.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom szukającym sprawdzonego sklepu internetowego z zabawkami polecam sprawdzić stronę - hurtownia odzieży dla dzieci , na której znajdziecie najróżniejsze wózki, foteliki, rowerki i zabawki. Wielokrotnie robiłem zakupy w tym sklepie i nigdy nie było najmniejszego problemu.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Rysia »

Jeśli szukacie dużego wyboru zabawek dla dzieci to zobaczcie tu gdpoland/pl/zabawki/ Tu jest bardzo duży wybor zabawek dla dzieci w różnym wieku. Są zabawki dla dziewczynek i dla chłopcow. A też zabawki wspierające rozwój dziecka. Ceny konkurencyjne - warto sprawdzić.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: aldona »

U nas sprawdzają się klocki lego. Chyba większość dzieci je lubi. Teraz kupujemy tez książki o lego i młodzi zaczynaja lubić książki. Na stronie okolicastrachu/pl/ksiazki-o-klockach-lego/ są wymienione które sa najlepsze w tej tematyce.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: kendal »

Moim ostatnim zakupem była mata edukacyjna tiny love i zdecydowanie jest to strzał w dziesiątkę. Kolorowa, wygoda a do tego dziecko chętnie się nią interesuje. Nie tylko się bawi, ale również dzięki temu prawidłowo rozwija.

ODPOWIEDZ