Zabawki dla dzieci

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Zabawki dla dzieci

Post autor: Pańcia »

Wydaje mi sie,że wybór zabawek zalezy od tego co podoba się naszym dzieciom. Ciekawe zabawki widziałam w tym sklepie mybabystore/pl/kategoria/zabawa/ , jak mam coś kupić jakiemuś dziecku z mojej rodziny to zazwyczaj ląduje w tym sklepie bo wiem, że mają tam dobrą jakość i przystępną cene.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: modnisia34 »

Moja córka uwielbia książki, co prawda nie umie czytać bo jest jeszcze mała ale jak najbardziej lubi jak się jej czyta, chcę zacząć ja uczyc czytania i kupię taniaksiazka/pl/elementarz-czytamy-metoda-sylabowa-plynne-czytanie-to-nie-wyzwanie-alicja-karczmarska-strzebonska-p-264928.html specjalnie przygotowaną do tego ksiązkę ćwiczeń.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: matra »

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi zabawkami to polecam wam zajrzeć na stronę krainazabawy/pl/ Jest to świetny sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą zabawek. Tam na pewno znajdziecie coś odpowiedniego na prezent.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: hannah »

My raczej staramy się wybierać zabawki, gry i książki edukacyjne. Zależy nam na tym, aby dziecko odpowiednio się rozwijało. Jeśli chodzi o zakup takich książek to warto zajrzeć tutaj.

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Zumba »

Zastanawiam się, czy moim dzieciaczkom kupować zabawki skoro już poszły do przedszkola. Bardziej im się przydadzą takie pomoce dydaktyczne juniora/pl/pomoce-dydaktyczne-przedszkole-c-77.html . Co prawda są to artykuły kupowane często przez przedszkola, ale jak dzieci chętne są do nauki, to dlaczego im do domu czegoś z takiego nie kupić. A Wy jak uważacie?

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Rita123 »

Wśrod dzieci panuje obecnie moda na komiksy (komiksy sklep online - egmont/pl/komiksy). Można znaleźć komiksy o najróżniejszej tematyce, w zależności od wieku dziecka. Według mnie to fajna rozrywka dla dzieci, bo przynajmniej przy okazji mogą się czegoś nauczyć. Oczywiście jeśli tylko odpowiednio dobierzemy komiks.

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Kajka »

Zabawek dla dzieci jest bardzo dużo. To też nie zawsze jesteśmy pewni jaką zakupić. A ja ma tym gorszy problem, że muszę kupić prezent dla syna koleżanki który to zalicza się do grona młodzieży. A że dowiedziałam się, że lubi grać na konsoli to też może i zakup gry będzie dobrym rozwiązaniem. Znalazłam tę stronę ekspert.ceneo/pl/gry-przygodowe z której to dowiedziałam się, jakie gry przygodowe są teraz najlepsze

lin
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 09, 2020 2:38 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: lin »

Takie małe dzieciaczki to ze wszystkiego się ucieszą :). Ja ostatnio na prezent dałam dla siostrzenicy przepiękne gryzaczki, w kształcie donutów. Ogólnie tego typu rzeczy i fajne akcesoria można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Mami Love mamilove.eu/pl/p/Zawieszka-silikonowa-paczek-gryzak-wisiorek-donut/23077345. Uwielbiam buszować po ich stronie, mają super ofertę, korzystne ceny, są rzetelni, ich produkty są całkowicie bezpieczne dla maluchów, wykonane z dobrej jakości materiałów, polecam.

Andzela
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 9:22 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Andzela »

Bardzo ciekawe propozycje.

Andzela
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 9:22 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Andzela »

Sorki dubel

ODPOWIEDZ