Aranżacja mieszkania

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Aranżacja mieszkania

Post autor: kasiakasiula »

Cześć. Jeśli chcecie odmienić swoje wnętrze to z pewnością pomoże Wam moovininteriors/pl/. Z dbałością o każdy szczegół zaprojektują i wykończą każde wnętrze. To projekty i realizacje nastawione na estetykę oraz funkcjonalność.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o mieszkanie to można wykorzystać do aranżacji ofertę tej firmy sklep.green-designers/pl/kategoria/kolekcja-slubna która nie tylko ma kolekcje ślubne z sztucznych roślin ale także ogrody wertykalne czy ściany modułowe. Dzięki ich ofercie stworzysz zielone miejsce które nie wymaga dbania i pielęgnacji.

zuzula12
Posty: 1524
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: zuzula12 »

Czy są tutaj osoby zainteresowane tematem zakupu mieszkania lub domu? W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty mlode-gwiazdowo/pl , ponieważ oferują piękne domy z ogrodem w genialnej okolicy. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

furka
Posty: 511
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: furka »

Ja aranżować moje mieszkanie chcę sama, ale przed tym muszę się nauczyć projektowania i tworzenia wizualizacji. Tutaj cgwisdom/pl/blog/sketchup-za-darmo.html widziałam że kursy są w dobrej cenie na programy tego typu. Ktoś z was je wykupował?

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Aśka »

Mnie czeka jeszcze wykończenie wnętrza. Chciałbym powierzyć to zadanie specjalistom, żeby było to wykonane porządnie. Myślę nad kox-bud/pl/oferta/wykanczanie-mieszkan-i-domow-od-stanu-deweloperskiego/ Firmę poleciła mi koleżanka, u której wykonali świetną robotą, oglądałam również ich prace na stronie i świetnie to wygląda :)

kobietki33
Posty: 812
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kobietki33 »

Wiesz co, z tego co wiem, to całkiem spory wybór jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju lampy można zostać na stronie tego sklepu bihome/pl/House-Doctor . Polecam wam tam zerknąć w wolnej chwili, a myślę że nie będziecie rozczarowani. Asortyment mają naprawdę bardzo zróżnicowany.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: Dominiśka »

A podoba wam się sztuka współczesna malarstwo galeria ? Akurat ja mam dosyć sporo obrazów w domu, które kupiłam w pikoteka/com . Powiem wam, że oferta tutaj jest bardzo dobra i co ważne ceny nie należą do wygórowanych.

nadrus16
Posty: 76
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: nadrus16 »

Ja właśnie stoję przed tym wyzwaniem i zastanawiam się jak wykończyć ściany. Chciałabym coś efektywnego i gustownego. Ostatnio widziałam u kumpeli cegłę dekoracyjną, która muszę przyznać, że wpadła mi w oko. Z tego co czytała to cegła dekoracyjna ma wiele zalet. Nie dość, że jest trwała to jeszcze pięknie się prezentuje. Myślę nad stylem loftowym, więc fajnie się ona wpasuje do niego.

kobietki33
Posty: 812
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kobietki33 »

;) ;) ;) ;)

kobietki33
Posty: 812
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: kobietki33 »

;)

ODPOWIEDZ