ubranka niemowlęce

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

ubranka niemowlęce

Post autor: Dominiśka »

Witam. Chciałabym zamówić ładne ubranka niemowlęce w dobrej cenie. Zastanawiam się nad szipszop/pl/ co sądzicie? Z tego co widziałam to wybór jest naprawdę ekstra

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: ubranka niemowlęce

Post autor: Lana »

Nie znam tego sklepu, ale może znajdziesz to, czego szukasz w tym sklepie. Sklep TXM ma bardzo atrakcyjne ceny, ale to nie oznacza, że ubranka są złej jakości, wręcz przeciwnie. Plusem jest to, że w jednym miejscu możesz zamówić pajacyki, body czy spodenki. Warto też zrobić zapasy i wcześniej kupić większe rozmiary ubranek.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: ubranka niemowlęce

Post autor: bogna45 »

W sklepie Pinokio też popatrz. Duży wybór ubranek dla niemowląt mają. Kaftaniki, śpioszki, łapki czy czapeczki dla niemowląt. Jest w czym wybierać. Dbają o jakość oferowanych produktów. Do tego dobre ceny i dział outlet. Może akurat znajdziesz coś ciekawego.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: ubranka niemowlęce

Post autor: kraksa »

a gdzie teraz warto kupować?

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: ubranka niemowlęce

Post autor: bastylia »

A szukałaś w smyku? Wiem że w tym sklepie zawsze jest dużo fajnych rzeczy i różne promocje, zresztą zajrzyj na tą stronę https://www.smyk.com/ubrania-i-buty.html i sama się przekonaj że mają bardzo ładne ubrania dla dzieci

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: ubranka niemowlęce

Post autor: saymyname »

A czy przykładowo ktoś z was kojarzy firmę robik.radom.pl? Czy ktoś z was może kupował
u nich ubranka dla dzieci ? Tak pytam, ponieważ zainteresowała mnie ich oferta i zastanawiam się nad tym - czy dokonać tam zakupu? Czy faktycznie u nich dostępne są dobre gatunkowo ciuszki dla dzieci? Co możecie napisać mi na ich temat?

ODPOWIEDZ