ziołowa herbata

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

ziołowa herbata

Post autor: Dominiśka »

Witam. Niedawno rozpoczęłam stosowanie bardzo dobrej herbaty ziołowej jaką jest herbavis/pl/produkt/cuti-cuti , która doskonale wpływa na prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu, przyśpiesza również procesy przemiany materii, więc jak dla mnie okazała się bardzo dobra, jestem pewna, że za niedługo zamówię kolejne opakowanie

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: ziołowa herbata

Post autor: Kamila »

A jaką herbatę najbardziej lubicie pić w okresie jesienno-zimowym? Ja w tym czasie stawiam na herbaty rozgrzewające, na przykład z dodatkiem przypraw korzennych i miodu. Na sporo fajnych przepisów na taką herbatę trafiłam ostatnio na stronie internetowej coteca/pl/blog/aktualnosci/10-pysznych-przepisow-na-zimowe-herbaty-rozgrzewajace.html. Jeśli macie ochotę spróbować, to polecam zajrzeć ;)

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: ziołowa herbata

Post autor: zuzula12 »

Zastanawiałem się nad wyborem prezentu dla mężczyzny na święta, dlatego zacząłem przeglądać oferty sklepów w poszukiwaniu prezentu. Skorzystałem z oferty sklepu cupandyou/pl/prezenty/prezent-dla-mezczyzny-na-swieta.html , gdzie zamówiłem najróżniejsze herbaty oraz kawy.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: ziołowa herbata

Post autor: Iwonka »

Ja co prawda wolę herbaty owocowe. Ale zobaczcie tu bifix/pl/ W tym sklepie są też herbaty ziołowe. Mój mąż czasami sięga po ekspresową herbatkę ziołową. Nie lubi herbat liściastych. Sprawdżcie sobie te propozycje.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: ziołowa herbata

Post autor: nosleep »

Ziołowe herbaty są bardzo dobre i mają korzystny wpływ na zdrowie. Jest też dużo zwykłych herbat, które także mają korzystny wpływ na organizm. Jedną z takich jest herbata biała pai mu tan. Biała herbata jest doskonała w smaku i ma bardzo ciekawy aromat. Codzienne picie białej herbaty wspomaga regulację poziomu cukru i cholesterolu we krwi, zapobiega powstawaniu próchnicy zębów, a także ma działanie oczyszczające. Ponadto biała herbata może być doskonałym zamiennikiem kawy, bowiem dodaje organizmowi energii i ma działanie pobudzające.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: ziołowa herbata

Post autor: aklinka »

Ziołowych herbat za bardzo nie lubię, natomiast ciekawi mnie smak yerba mate, nie miałam okazji jeszcze próbować. Ciekawa jest ta herbata tym bardziej że wymaga specjalnego rytuału parzenia o czym mowa w artykule pless/pl/wiadomosci/73289-yerba-mate-rytual-parzenia-i-picia

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: ziołowa herbata

Post autor: bogna45 »

Wybór herbat jest teraz ogromny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Warto testować nowe smaki, bo jest w czym wybierać. Wiele osób poleca japońską matchę. I ja uważam, że warto spróbować. Smaczna i zdrowa. Uspakaja i relaksuje. Jest też bardzo silnym antyoksydantem. Taką organiczną matchę kupicie tutaj ouritsumatcha/pl/ . Warto przetestować.

ODPOWIEDZ