Czysta i zdrowa woda

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 519
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Czysta i zdrowa woda

Post autor: Gacei54 »

Hej! Zastanawiam się ostatnio nad zakupem dystrybutora filtrującego wodę, ponieważ chcę zapewnić sobie i domownikom czystą i zdrową wodę. Możecie coś polecić? Dużo dobrego słyszałem o tej firmie http://www.aquamo.com.pl/woda-do-biura-i-domu . Co o niej powiecie? Z tego co widzę to mają oni całkiem pozytywne opinie. Dodatkowo posiadają strasznie atrakcyjne ceny. Warto się na nich skusić? Dajcie znać, dzięki.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Awatar użytkownika
takajedna
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:30 pm

Re: Czysta i zdrowa woda

Post autor: takajedna »

Wiecie coś więcej na ten temat? Dajcie znać.
W chwili nieszczęścia człowiek oswaja się z prawdą, to znaczy z ciszą. Czekajmy.

Kermit
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 06, 2020 4:08 pm

Re: Czysta i zdrowa woda

Post autor: Kermit »

To chyba niezła i popularna firma, może warto spróbować. My również mamy filtry, ale wodę gazowaną kupujemy tej firmy kuracjusz/com/produkty-gazowane, bo ma odczyn lekko zasadowy, więc ma całkiem niezłe właściwości dla naszego organizmu, a delikatny i neutralny smak.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Czysta i zdrowa woda

Post autor: pinkipa »

próbowaliście kiedyś wody alkalicznej? W lidlu jest dostępna alcalia, małe butelki stoją zazwyczaj przy kasach, sama zaczęłam ją regularnie kupować, smak ma bardzo dobry

tamana
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 07, 2020 11:16 am

Re: Czysta i zdrowa woda

Post autor: tamana »

Pewnie, że piłam Alcalie i nie tylko w Lidlu jest bo u mnie w osiedlowym Polo też kupowałam. Uwielbiam bo ma taki delikatny smak :)

Alina
Posty: 52
Rejestracja: czw sie 13, 2020 10:20 pm

Re: Czysta i zdrowa woda

Post autor: Alina »

Właśnie znajomy mi ostatnio podesłał artykuł o właściwościach wody alkalicznej, skoro jest w lidlu to musze kupić. Myślałam, że bardziej trzeba trzeba się natrudzić, zeby ją zdobyć

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Czysta i zdrowa woda

Post autor: litovelek »

szukanie wody to też jest konrketny temat warto do tego wynająć konkretną i profesjonalną firmę poszukiwanie-wody/pl/poszukiwanie-wody-w-lublinie

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Czysta i zdrowa woda

Post autor: mitril »

Ja pije regularnie.. Wodę zdecydowanie, jest najzdrowsza, najlepiej jak mamy w domu filtr do wody aquasystem/pl Wtedy mamy pewność ze nasza woda jest czysta, to sie również sprawdza w praniu. Taka woda jest naprawde smaczna i miekka

aklinka
Posty: 296
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Czysta i zdrowa woda

Post autor: aklinka »

Wodę można kupować butelkowaną ze sklepu, ale to dość drogo wychodzi jak się koszty zliczy. Dużo taniej jest kupić filtr i jonizator wody do domu. Polecam sobie o tym pomyśleć

Alina
Posty: 52
Rejestracja: czw sie 13, 2020 10:20 pm

Re: Czysta i zdrowa woda

Post autor: Alina »

A czy któraś z Was piła może wodę alkaliczną? Widziałam w lidlu i planuję kupić. Podobno pozytywnie wpływa na cały organizm

ODPOWIEDZ