Oświetlenie

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Oświetlenie

Post autor: Dominiśka »

Hej. W ostatnim czasie trafiłam na rewelacyjny sklep jak sklep.neonica/pl/ . Znajdziecie tutaj bardzo solidne produkty takie jak taśmy i paski LED, a to wszystko w atrakcyjnych cenach

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: brukselka »

No my długo szukaliśmy sklepu z oświetleniem :) chcieliśmy kompleksowo wszystko zamówić w jednym miejscu i oswietlenie do domu i takie zewnętrzne. Znalezlismy wszystko na elampy/pl :) bogatą ofertę maja i az 100 dni na zwrot

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Oświetlenie

Post autor: kasiakasiula »

Jeśli szukacie profesjonalnej hurtowni elektrycznej to tylko sklep.instalator.sosnowiec/pl/produkty/aparatura-modulowa/wylaczniki-nadpradowe/s-legrand,2,19703 :) Sama niedawno kupowałam u nich niezbędne elementy i naprawdę ogromny wybór w bardzo atrakcyjnych cenach.

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Oświetlenie

Post autor: agentka »

Oświetlenie do kluczowy element w mieszkaniach, domach, ogólnie we wszystkich pomieszczeniach. Gdyby ktoś z was planował zakup różnego rodzaju lamp zewnętrznych, to zobaczcie tutaj sklep-iskierka/pl/kategoria/oswietlenie , mają bardzo duży wybór i ceny przystępne, więc można się naprawde nieźle zaopatrzyć :) Mają w ofercie halogeny, czołówki, lampy uliczne, także full opcja :)

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Oświetlenie

Post autor: zuzula12 »

Wiele osób korzysta w dzisiejszych czasach z plafonów. Jakie zdanie macie na temat tego typu oświetlenia? Polecam Wam sklep z plafonami , zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: korka »

To moze lampa muuto ? Prezencja super, wykonana porzadnie, a daje ladne cieple rozproszone swiatlo dzieki temu materialowi kokonowemu

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: Julia66 »

Koniecznie warto zajrzeć tutaj sfmeble/pl/c/lampy-wiszace . Można wybrać taką opcję, jak lampa sufitowa do każdego pomieszczenia w zależności od gustu i stylu urządzenia mieszkania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Produkty bardzo solidnie wykonane i wyjątkowo trwałe.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Oświetlenie

Post autor: hannah »

A co powiecie na oryginalne lampy? W sklepie online Maco Design spodobały mi się lampy ze sznurka: macodesign.eu/lampy-ze-sznurka . Uważam, że takie lampy to świetny wybór jeśli chodzi o salon czy sypialnię.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Oświetlenie

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczerze, że ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś porządne listwy oświetleniowe. Na szczęście kolega doradził mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie propozycje na stronie tego sklepu mateomarket/pl/listwy-oswietleniowe,c774,s4.html, ponieważ tam można znaleźć tego typu produkty w bardzo dobrych cenach. Dajcie znać, co wy uważacie o tym miejscu.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: furka »

Mój syn wraca za tydzień z wakacji i pomyślałam, że zrobię mu niespodziankę. Po przeczytane tego artykułu wnetrzadlaciebie/com/profile-led-czyli-jak-urzadzic-pokoj-studenta postanowiłam, że zamontuję mu profile led. Myślicie, że mu się to spodoba?

ODPOWIEDZ