jaki polecany transport?

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

jaki polecany transport?

Post autor: aklinka »

Witajcie. Moja działalność gospodarcza się rozwija i chciałabym ją rozszerzyć poza granice kraju i potrzebuję dobrej firmy spedytorskiej. są wśród Was osoby biegłe w tym temacie i mogłyby mi kogoś polecić? Zależy mi na sprawdzonej firmie transportowej oferującej dobre ceny

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: jaki polecany transport?

Post autor: sorra »

Sprawdź sobie tę firmę pfc24/pl/rodzaje-transportu-morskiego/ , tutaj także znajdziesz różne rodzaje transportów morskich -ich omówienie. Jestem pewna, że ta wiedza ci się przyda skoro jesteś zainteresowana branżą transportową

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: jaki polecany transport?

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy, która specjalizuje się m.in. w odbiór mebli warszawa i wiele więcej w naprawdę atrakcyjnej cenie. Polecił mi ich znajomy, skorzystałem z ich oferty i przyznam Wam, że jestem bardzo zadowolony z rezultatów.

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: jaki polecany transport?

Post autor: minella »

To zależy jeszcze co i jak masz zamiar przewozić, ale myślę że taxi bagażowe załatwi sprawę a w dodatku nie przepłacisz. Jak będę się przeprowadzała to też skorzystam z takiej usługi

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: jaki polecany transport?

Post autor: kobietki33 »

Potrzebujesz miejsca do składowania swoich towarów w bezpiecznym i profesjonalnym otoczeniu? Magazyn logistyczny od https://symlog.eu/magazyn-logistyczny/ to doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących efektywnego zarządzania zapasami. Znajdziesz tutaj odpowiednie warunki przechowywania oraz kompleksowe wsparcie logistyczne. Skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

ODPOWIEDZ