Co dla Ojca

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: kobietki33 »

Ostatnio koleżanka poleciła mi ciekawą książkę o nazwie "Rosja i Narody. Ósmy kontynent:". Przyznam, że zaczęłam szukać o niej trochę w internecie i trafiłam na ciekawą księgarnię : taniaksiazka/pl/kocia-szajka-i-zagadka-znikniecia-sledzi-agata-romaniuk-p-1503041.html , która ma całkiem sporą ofertę produktową. Zastanawiam się właśnie nad złożeniem zamówienia. A wy, co aktualnie czytacie?

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: emeraldlady »

Może torba męska? Plecaki nie wyglądają zwykle zbyt elegancko, a warto czasem zabłysnąć w pracy :)

Maja12
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 01, 2020 2:16 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: Maja12 »

Ja dla swojego taty wybrałam spawarkę TIG paton/pl/produkty/spawarki-tig/ jest to optymalna spawarka do wielu rodzajów metali, wygodna w użyciu i posiadająca wiele użytecznych funkcji. Jeżeli Wasi ojcowie również lubią majsterkować i naprawiać to może się to okazać bardzo trafiony prezent, który przyniesie im sporo radości i posłuży przez długie lata.

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: zuzula12 »

Widzieliście oferty jakie sa na stronie gadget-master/pl/pol_m_Muzyczne-upominki-580.html Sprawdźcie koniecznie a przekonacie się jak duży jest asortyment tego sklepu internatowego. Polecam serdecznie bo to naprawdę dobre i atrakcyjne oferty. Tutaj znajdziecie coś dla Ojca.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: Clamor »

Mój tata właśnie ostatnio kupił sobie doskonałą broń sportową, którą znalazł w https://racegun.pl/pl/c/Bron/13 . Okazała się bardzo solidnie wykonana i przede wszystkim dzięki niej może teraz w pełni rozwijać swoją pasję strzelecką co nas bardzo cieszy. Zakup okazał się naprawdę strzałem w dziesiątkę
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: wiktoriaula »

Myślę, że warto zakupić dla taty jakiś fajny gadżet. Na stronie adam-baron/pl/skorzane-etui-na-klucze-slow-key-brown-graphite możecie zobaczyć ofertę ADAM BARON, który oferuje między innymi etui na klucze. Produkty zostały wykonane z naturalnej skóry bydlęcej pochodzącej z Włoch. Na każdy z zakupionych produktów będziecie mieć aż 5 lat gwarancji. Myślę, że tata będzie zadowolony z takiego prezentu i będzie miał go wiele lat.

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: nadrus16 »

Jeśli tata interesuje się na przykład strzelectwem i jest miłośnikiem broni, to ja osobiście polecam sklep Galeria Replik, z replikami broni, nie tylko białej, czyli szabli, ale i broni palnej typu Colty, które kiedyś wykorzystywali kowboje na dzikim zachodzie. Brzmi ciekawie, nie powiem :) Jak sobie wejdziecie na ich stronę galeriareplik/pl/12-bron-palna, to na pewno najdziecie coś interesującego, co przypadnie do gustu Waszemu tatusiowi :)

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: Inaka »

Najlepsze są prezenty z pomysłem. Na postawiłabym na wykrywacz metali. Są na rynku modele tak ten hobby4men/com/wykrywacz-metali-quest-metal-detectors-x5-288-018.html - praktyczne, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Wykrywacz pomoże rozwinąć np. pasję historyczną czy zdolności poszukiwawcze. Typo męski prezent.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: Rysia »

Mój tata ma niskie ciśnienie. Mówią że kieliszek dobrego koniaku podnosi ciśnienie. Więc ja znalazłam taką ofertę tu smaczajama/pl/pl/p/Koniak-Hennessy-VS-0%2C7l/1571 Jeden z lepszych koniaków na świecie. To będzie dobry prezent na Dzień Ojca.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: bogna45 »

Dla taty najlepiej kupić coś praktycznego, co może wykorzystać na co dzień. Dobrym pomysłem mogą być buty wegańskie. Tutaj je możecie zamówić panpablo/pl/pol_m_Mezczyzna_Buty_Weganskie-188.html . Są one wykonane z materiałów, które nie szkodzą środowisku. Teraz coraz więcej marek stawia na zrównoważoną produkcję. Poza tym mają przystępne ceny, także warto skorzystać.

ODPOWIEDZ