Co dla Ojca

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: jula »

Może kup tacie kalendarz? Tutaj mojakosmetyczka/pl/noworoczny-kalendarz-na-2020-dla-calej-rodziny/ znajdziesz bardzo fajny pomysł na kalendarz na 2020 rok. Według to jest mega prezent i na pewno się ucieszy. Ja takie kalendarze wręczyłam całej rodzinie w zeszłym roku na święta. Wszystkim się podobały.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: haanka »

Ja to zawsze mam problem z wyborem upominku dla taty, mam wrażenie, ze ma już wszystko :) dlatego z reguły stawiam na takie sprawdzone prezenty jak np jakiś fajny zapach :) Na przykład te David Beckham perfumy męskie są dość popularne perfumetki/pl/90-david-beckham-perfumy-l-amour. W sumie nie dziwie się bo zapachy są kapitalne, takie i na dzien i na wieczór. trwałe i wyraziste.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: Iwonka »

Mój tata ma wyjątkowy talent do gubienia parasolek i okularów przeciwsłonecznych. Dlatego znalazłam dla niego takie okulary tu iokulary/pl/product-pol-21737-Jaguar-37573-col-6100.html Bardzo ładne, oprawki w kształcie - pilotki. Bardzo lekkie, metalowe.Tacie na pewno się spodobają. A ja mam nadzieję że szybko ich nie zgubi.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: camio »

Może jakieś akcesoria do samochodu? Na przykład nowy zestaw zapachów, dywaniki albo jakieś pokrowce lub organizery?

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: Karcia »

Najlepiej zrób najpierw rozeznanie, co by się Twojemu tacie najbardziej przydało. Ja swojemu kupię elegancki męski portfel tutaj fashionpolska/pl/portfele-meskie/wyprzedaz . Stary ma już tak zniszczony, że aż wstyd go wyjmować i pokazywać. Nawet nie musiałam się pytać co by chciał dostać pod choinkę, bo dla mnie to oczywiste :)

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: mamonka »

Mój ojciec od wielu lat jest zapalonym wędkarzem, więc chyba w tym roku kupię mu na urodziny jakiś gadżet wędkarski. Znalazłam w sklepie ekspert-sklep/pl/ różne fajne rzeczy, tylko jeszcze nie wiem co wybrać.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: emeraldlady »

A może męska torba do pracy? Oczywiście, może wykorzystać je na inne okoliczności, ale tak jakoś rzucam :) Mój jest bardzo praktyczny, więc staram się też szukać tego, co mu potrzebne.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Co dla Ojca

Post autor: litovelek »

Naprawde super jak dla mnie jest portfel męski skórzany z grawerem idelany na prezent dla taty czy dla faceta na walentynki

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: jankat »

Moim zdaniem dla ojca warto wybrać perfumy na prezent. Bardzo popularne są perfumy Calvin Klein, które możecie kupić na francuskieperfumy/pl/calvin-klein-perfumy-meskie :)

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Co dla Ojca

Post autor: Rysia »

Ja trafiłam na bardzo dobrą ofertę tu taniaksiazka/pl/t/najlepsze-prezenty-na-dzien-ojca Bardzo duża propozycja ksiażek na Dzień Ojca. Ja z tej oferty skorzystam, bo mój tata lubi czytać. A w tej ofercie na pewno znajdę odpowiednie książki na prezent.

ODPOWIEDZ