jah love tattoo warszawa

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

jah love tattoo warszawa

Post autor: rosalla »

hej :) ja dzis z szybkim pytaniem. chce sie zapisac do jah love tattoo na wizyte ale nie wiem kompletnie do kogo :( niby juz tam jakis zarys motywu w glowie jest no ale sama nie wie kto jest najlepszy?

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: jah love tattoo warszawa

Post autor: xiao »

każdy jest tak samo dobry, serio :) każdy jest na swoju sposob inny bo w czyms innym sie specjalizuje. czy to ma byc kolor czy cos klasycznego?

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: jah love tattoo warszawa

Post autor: rosalla »

kolor, zdecydowanie kolor :)

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: jah love tattoo warszawa

Post autor: xiao »

no to zapisuj się do Kingi albo Anety :) albo najllepiej skontaktuj sie z salonem i powiedz jaki masz zamysl i prosto z mostu powiedz ze nie wiesz do kogo sie zapisac bo to Twoja pierwsza wizyta, pierwszy tatuaż itd. na pewno Ci coś doradzą i kogoś zaproponują :)

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: jah love tattoo warszawa

Post autor: rosalla »

dzięki raz jeszcze, zapisałam się do Kingi :) teraz tylko kminie i kminie na temat motywu, mysle, ze do wizyty coś bardziej mi się wyklaruje a jak nie to poprosze o pomoc :)

skrzeczka
Posty: 10
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:24 pm

Re: jah love tattoo warszawa

Post autor: skrzeczka »

Nie znam tego studia tatuażu ale bardzo chętnie poznam się z ich realizacjami. Bo tak się składa, że rozglądam się za jakimś polecanym studiem tatuażu. Ale zanim coś sobie wybiorę to chcę wiedzieć coś więcej na temat dbanie o tatuaż . Bo mimo wszystko na pewno jakoś należy zadbać o taki tatuaż aby cały czas świetnie się prezentował.

ODPOWIEDZ