Jakie kursy zawodowe

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Jakie kursy zawodowe

Post autor: jadzka »

Jakie kursy zawodowe są najbardziej opłacalne? Widziałem ofertę https://www.kursy-wielun.pl/kursy-zawodowe.htm i wydaje mi się, że jest to całkiem opłacalne. Przynajmniej jeżeli chodzi o merytoryczną część szkolenia. Co uważacie?
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Jakie kursy zawodowe

Post autor: Kamila »

A czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś kurs na trenera personalnego? Ja widziałam ostatnio ofertę takiego kursu na stronie internetowej szkolenia-kargroup.elk/pl/kurs-trener-personalny/. Program wydał mi się całkiem ciekawy, a cena niewysoka. A Wy co o tym sądzicie?

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Jakie kursy zawodowe

Post autor: Tiburowski »

Dla nauczycieli mogę polecić szkolenia organizowane przez Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Supernauczyciel” szkolenia.supernauczyciel/pl/szkolenia/e-learningowe-webinary . Mają bardzo bogatą ofertę szkoleń e-learningowych, które pozwalają na rozwój kompetencji zawodowych przy małej ilości wolnego czasu. Szkolenia są naprawdę bardzo merytoryczne i wartościowe.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Jakie kursy zawodowe

Post autor: oran »

Jeżeli chodzi o szkolenia zawodowe na operatorów urządzeń, to warto skorzystać z oferty Poznańskiego Centrum Kształcenia Zawodowego w Poznaniu pckz.poznan/pl/szkolenia-i-kursy. Oni mają fajnie przygotowana ofertę, świetne ceny na kursy i szkolenia, no i bardzo dobrą, kompetentną kardę, która umie uczyć i wyszkolić pracownika, polecam.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Jakie kursy zawodowe

Post autor: ewaO »

Ja też mam dla was dobry namiar zdz.lodz/pl/ Zakład Doskonalenia Zawodowego funkcjonujący w całym województwie łódzkim. Mają mega dobre kursy, jestem u nich po kursie księgowości a siostra po kursie manicure i zdobienia paznokci oraz wizażu. Obie jesteśmy zadowolone z tych kursów.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Jakie kursy zawodowe

Post autor: matra »

Ja polecam wam zainteresować się tematem kursów i szkoleń kosmetycznych. Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa to zajrzyjcie na stronę kak.edu/pl/ Jest to świetna akademia kosmetyczna, która ma szeroki wybór kursów i szkoleń tej tematyki. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Jakie kursy zawodowe

Post autor: HalinkaKalinka »

Jeśli wśród Waszych bliskich są zawodowi kierowcy, to muszą oni pamiętać o okresowych kursach. Takie szkolenia prowadzi europim/pl/szkolenia-okresowe-kierowcow/, gdzie na kurs mogą udać się osoby, które są zawodowymi kierowcami lub dopiero planują być. Przejrzysty program szkolenia i bardzo fachowa wiedza! :)

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Jakie kursy zawodowe

Post autor: Karcia »

Ja to bym chciała bardzo skończyć takie szkolenie sprzedażowe , które jest oferowane przez Enterprise Advisors. Przydałaby mi się zwłaszcza telefoniczna obsługa klientów. Akurat nasza firma wprowadza zmiany i będzie bardzo mi niezbędny taki właśnie kurs. To dla mnie bardzo ważne aby nauczyć się tego jak nawiązywać kontakt z nowym klientem.

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Jakie kursy zawodowe

Post autor: mamonka »

Ja zawsze interesowałam się paznokciami, nie było dnia żebym nie miała pomalowanych paznokci. Dlatego zrobiłam sobie kurs i obecnie w wolnym czasie dorabiam na robieniu hybryd. W sklepie nails/pl/ zamawiam wszystkie potrzebne rzeczy i mam zadowolone klientki. :)

ODPOWIEDZ