Księgowa

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Księgowa

Post autor: sepa »

Szukam dobrej teściowej, może macie kogoś do polecenia?

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Księgowa

Post autor: grama »

A skąd? Bo lokalizacja jest tu ważna :). Jak jesteś z Gliwic, to mogę polecić ci biuro księgowe pani Grażyny Jabłońskiej doradca.gliwice/pl/oferta/obsluga-firm/, z którego sama korzystam. To biuro jest bardzo rzetelne, pani Grażyna jest profesjonalistką w każdym calu, od lat zajmuje się u nas rachunkowością, a także świetnie doradza nam w sprawie podatków. Ceny mają tam bardzo rozsądne, wręcz atrakcyjne, a za to masz kompleksowe usługi. Z nimi nigdy nie mięliśmy problemów, a wręcz udało nam się kilku uniknąć, mają doświadczenie i kompetencje, warto wybrać właśnie ich.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Księgowa

Post autor: flow »

No własnie bez podanej lokalizacji, to trochę trudno pomóc,więc też mogę polecić biuro rachunkowe, które w mojej firmie spisuje się super - Global Accounting z Siemianowic Śląskich global-accounting/pl/us%C5%82ugi/obs%C5%82uga-ksiegowa/pe%C5%82na-ksiegowosc. Oni prowadzą nam pełną księgowość, są rzetelni, bardzo fajnie pracują, zawsze wyrabiają się w terminach, no i ceny mają rozsądne, polecam ich gorąco.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Księgowa

Post autor: nero »

U nas całą księgowością i kadrami, płacami zajmuje się firma Dywidenda z Warszawy dywidenda.waw/pl/index.php/cennik/. Oni mają świetnych fachowców, bardzo dobre ceny, no i można im zaufać w pełni. Pracują dla nas już od lat i przez cały ten czas się na nich nie zawiedliśmy, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Księgowa

Post autor: matra »

Lepszym i na pewno tańszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do biura rachunkowego. Większość małych i średnich firm korzysta właśnie z usług biur rachunkowych. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam skontaktować się z pimag/pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Księgowa

Post autor: yuka »

Moją księgowość prowadzi Biuro Rachunkowe Paweł Tchórowski z Sulęcina tchorowski.eu/ksiegowosc i lepszej obsługi nigdy nie mieliśmy. Zajmują się naszymi sprawami rachunkowymi, kadrowymi i płacowymi. Mają bardzo dobre ceny i świetnych fachowców. Są niesamowicie profesjonalni, a dzięki temu także i rzetelni, polecam.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Księgowa

Post autor: ewaO »

Fajne, sprawdzone warszawskie biuro księgowe z dużym doświadczeniem z którym dobrze nam się współpracuje to FFS Finanse fss-finanse/pl/ Dzięki nim mamy porządek w papierach. Są solidni, trzymają się terminów i mają dobre podejście do klienta.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Księgowa

Post autor: Tiburowski »

Ja korzystam z usług biura rachunkowego Napora z Lublina br-napora/pl/oferta/ . Jeśli chodzi o prowadzenie księgowości są niezastąpieni. Dzięki ich usługom w pełni mogę skupić się na pozostałych zadaniach związanych z zarządzaniem firmą. Fachowa, rzetelna i terminowa obsługa.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Księgowa

Post autor: marysia8383 »

Możesz próbować sama, dużo cennych porad znajdziesz tutaj zaufany-ksiegowy/com/pl/jak-prawidlowo-spelnic-obowiazek-prowadzenia-ksiegi-rachunkowej. Fajnie i jasno opisane.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Księgowa

Post autor: Kamila »

Jeśli szukalibyście kogoś, kto poprowadzi Wam księgowość na terenie Tarnowa, to polecam kontakt z firmą europim/pl/biuro-rachunkowe/. To biuro rachunkowe działa na rynku od wielu lat i ma wielu zadowolonych klientów ;) Sądzę, że Wy również będziecie usatysfakcjonowani ;)

ODPOWIEDZ