Pogrzeb

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Pogrzeb

Post autor: moa »

Fajnie by było, jakbyśmy wszyscy razem zrobili tu taką bazę zakładów pogrzebowych, które polecamy, z różnych miast, bo wiadomo, że jak już odejdzie ktoś nam bliski, to nie ma się siły szukać i chce się wszystko jak najszybciej załatwić. Od siebie bardzo serdecznie polecam zakład pogrzebowy KARAWAN z Józefowa karawankondej/pl/uslugi/uslugi-pogrzebowe. Oni są bardzo kompetentni, pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, wszystkim zajmują się profesjonalnie, mają bardzo korzystne ceny. My po śmierci dziadka nie wiedzieliśmy nawet za co się zabrać, a oni we wszystkim nam pomogli, są godni zaufania, warto skorzystać z ich usług.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Pogrzeb

Post autor: matra »

Znalezienie porządnego i zaufanego zakładu pogrzebowego, który potrafi ograniczyć koszty związane z pogrzebem jest ważne. Ja wszystkim osobom z okolic Wrocławia mogę polecić skontaktowanie się z pogrzeboweuslugi/pl/ Sama korzystałam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Pogrzeb

Post autor: flow »

Dobrze, że ktoś poruszył ten temat. My korzystaliśmy z usług pogrzebowych zakładu Anioł w Gdyni uslugipogrzebowegdynia/com/pl/oferta/pogrzeb-krok-po-kroku i spisali się super. Mają tam bardzo kompleksową ofertę i dobre ceny, są uczciwi i naprawdę warto skorzystać z ich usług. Są także empatyczni i potrafią pomóc w organizacji pogrzebu, polecam.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Pogrzeb

Post autor: Tiburowski »

U nas w rodzinie korzystamy z usług zakładu pogrzebowego Wrocławscy pogrzeby-wroclawscy/pl/oferta/uslugi-pogrzebowe . Bardzo profesjonalna organizacja pochówków i oprawy ceremonii. Dzięki ich usługom rodzina może w 100% poświęcić czas na pożegnanie bliskiej osoby.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: Pogrzeb

Post autor: sejsa »

My kwiaty na pogrzeby zamawiamy zawsze tylko z jednej kwiaciarni - Arkadia z Bródna arkadia-kwiatynapogrzeb/pl/. Oni specjalizują się w wiązankach pogrzebowych, maja bardzo korzystne ceny i po prostu znają się na tym co robią. Wykonali przepiękną oprawę kwiatową pogrzebu mojego dziadka, polecam.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Pogrzeb

Post autor: leana »

Jak szukacie w Lublinie, to od siebie bardzo serdecznie polecam zakład pogrzebowy Hades. U nas sytuacja była trochę skomplikowana, bo trzeba było jeszcze przetransportować ciało dziadka z innego miasta, no i chcieliśmy go skremować. Tam zajęli się wszystkim, krematorium mają własne, zajmują się także transportem, no i zorganizowali także sam pogrzeb w taki sposób, że wiedzieliśmy, że są kompetentni. Warto im zaufać, do każdego klienta podchodzą indywidualnie i z empatią.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Pogrzeb

Post autor: ewaO »

U nas w rodzinie niedawno był pogrzeb i organizacją zajął się zakład pogrzebowy Calvaria w Jednorożcu zakladpogrzebowycalvaria/pl/ To solidny zakład, ze wszystkiego wywiązują się jak należy, także możecie u nich liczyć na wsparcie. Mają też własną kwiaciarnie, także wieńce i wiązanki przygotują wam naprawdę piękne.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Pogrzeb

Post autor: moira »

Znalezienie odpowiedniego zakładu pogrzebowego jest ważne. Sama się trochę rozglądałam za odpowiednia firmą. W końcu zdecydowałam się na usługi zakładu pogrzebowego charonelblag/pl/ i mogę ich polecić wszystkim osobom z okolic Elbląga.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Pogrzeb

Post autor: asztarte »

Jeśli chodzi o namiary na solidny zakład pogrzebowy w Kaliszu to skontaktujcie się z zakładem pogrzebowym Hermes pogrzebykalisz/pl/ To dobrzy profesjonaliści, solidni i pomocni, wyręczyli nas w wielu sprawach jak organizacja kwiatów, oprawy muzycznej czy pomoc w sprawach urzędowych. Wykonują też prace kamieniarskie.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Pogrzeb

Post autor: kobietki33 »

Pogrzeb nigdy nie był i nigdy nie będzie przyjemnym doświadczeniem, gdy zmarł przyjaciel mojej mamy to załamała się nie nażarty. Pogrzebem zajął sie dom pogrzebowy elizjum-warszawa/pl/ I trzeba przyznać że wykonali kawał świetnej roboty, pochówek z wszelkimi honorami. Jeżeli masz do organizacji pogrzeb to polecam ten dom pogrzebowy.

ODPOWIEDZ