Przemysł

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Przemysł

Post autor: megXX »

Wiadomo, że przemysł wymaga zaawansowanych rozwiązań. Tu wsparcie IT, także i specjalistyczne urządzenia, maszyny są jak najbardziej wskazane. Powinniście zainteresować się tym, bo stały rozwój jest wręcz konieczny. U mnie przydały się bardzo prasy hydrauliczne wysięgowe zakup był już konieczny.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Przemysł

Post autor: Grażyna29 »

Ja właśnie posiadam firmę związaną z przemysłem farmaceutycznym i ostatnio postanowiłam zaopatrzeć się w sprzet który jest przystosowany do detekcja metali Ta firma właśnie posiada bardzo szeroką ofertę dzięki której wybrałam własnie ten który pasuje do moich oczekiwań. Polecam

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Przemysł

Post autor: soya »

Tak w tego typu branżach maszyny czy też urządzenia przemysłowe odgrywają tutaj bardzo ważną rolę. Czy jednak wiecie co zrobić, gdy jakaś maszyna ma awarię? Do kogo się zgłosić? Otóż firma MotorSerwis oferuje kompleksowe usługi takie jak naprawa perkins. Zdecydowanie warto tutaj polegać na ich doświadczeniu oraz wiedzy.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Przemysł

Post autor: kobietki33 »

Jak posiadasz park maszynowy i potrzebujesz akcesoriów do nich to sprawdź ofertę tej firmy stmech.eu/ Mają wszelkie dostępne produkty do maszyn i obróbki potrzebne w przemyśle. Sprawdź i sam się przekonaj zamawiając u nich.

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: Przemysł

Post autor: arleta32 »

Chyba każdy z nas będąc w potrzebie posiłkuje się wyszukiwarką internetową. Będąc w podbramkowej sytuacji wpisałam więc-przewód hydrauliczny zakuwanie. Przeglądając wyniki natrafiłam na firmę DraCon. Postanowiłam zadzwonić i zapoznać się z ofertą. Bardzo miły pan pomógł mi w ogarnięciu problemu, a ekipa przyjechała już następnego dnia i wykonali pracę na miejscu

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Przemysł

Post autor: Kamila »

A gdzie zaopatrujecie się w różnego rodzaju maszyny do przemysłu? Ja słyszałam, że całkiem sporym producentem takich maszyn jest firma Wezting Remo. Można tam zamówić między innymi profesjonalny stół wibracyjny, który na pewno przyda się w przemyśle spożywczym do dozowania oraz transportu różnych surowców ;) Jeśli więc szukacie sprawdzonego producenta takich maszyn, to polecam ;)

banana
Posty: 48
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Przemysł

Post autor: banana »

A czy ktoś z was siedzi może w przemyśle metalowym? Ja w sumie od niedawna zacząłem się tym interesować i szukam właśnie dostawcy metali kolorowych. Co myślicie o tym ncd-metale-kolorowe/pl/ sklepie?

zuzula12
Posty: 1481
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Przemysł

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z częściami do automatyki przemysłowej, to mogę Wam polecić sklep, z którego sam korzystam i nigdy nie było żadnego problemu. W ich ofercie znajdziecie czujniki optyczne oraz wiele innych części w najlepszych cenach, dlatego jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje macie na stronie.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Przemysł

Post autor: emeraldlady »

Przemysł się rozwija, więc na pewno jest to dobry pomysł na biznes, jeśli ktoś się na tym zna. Mogę nawet polecić firmę, która oferuje konstrukcje stalowe. Śląsk wręcz obfituje w fabryki i inne obiekty przemysłowe, które proponują nowoczesne rozwiązania. Ja sama miałam okazję mieszkać jakiś czas blisko fabryki i jest to dość specyficzne, ale całkiem miłe doświadczenie. Co wy na to?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Przemysł

Post autor: jula »

Jeśli chodzi o uszczelnienia techniczne i uszczelki możesz bez problemu zamówić tutaj mwdseals/pl/ To firma z wieloletnim doświadczeniem, ciesząca się zaufaniem klientów. Firma działa na terenie całej polski i bez problemu przygotowuje indywidualną ofertę dla klientów.

ODPOWIEDZ