Podróże

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Podróże

Post autor: sepa »

Lubicie podróżować? My mamy na koncie już ponad 10 zwiedzonych krajów i wiele miast i miejscowości w Polsce. Kocham nowe przygody i miejsca, dlatego teraz ciężko jest mi usiedzieć w domu. Jak sytuacja jeszcze trochę się ustabilizuje to planuję kolejną wyprawę, znowu z biurem podróży Travel Store w Kobyłce travelstore/com/pl/oferty/. Oni mają bardzo fajnie zorganizowane wycieczki do różnych destynacji i w Polsce i na świecie. Ich ceny bija na głowę inne firmy, a do tego same zorganizowanie przemawia za wyborem właśnie ich, polecam.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: Podróże

Post autor: sejsa »

W Polsce też można fajnie wypocząć i popodróżować. My częściej jeździmy gdzieś z dziećmi niż bez i najlepszym miejsce z chyba najszerszą i najbardziej rozbudowana ofertą dla najmłodszych, w jakim byłam, to Zalesie Mazury. Najchętniej jeździłabym tam co tydzień. Moje maluchy bawiły się tam super, dlatego już planujemy kolejny wyjazd. Mają tam animatorów w bajkolandii, wypasione place zabaw, mini zoo, basen, spa. Jest tam coś dla każdego, nie można u nich narzekać na nudę, zwłaszcza, że ośrodek jest położony nad jeziorem, przy lesie, w przepięknym terenie, polecam gorąco, ceny maja przystępne i aż żal nie wybrać się do nich w ramach jakiegoś pakietu (takim sposobem ma się jeszcze więcej atrakcji :) ).

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: Podróże

Post autor: cesia »

Jeśli tak lubicie podróżować to pewnie zainteresuje Was ten innowacyjny transgraniczny produkt turystyczny castlesandpalaces.eu/pl . Jak przeczytałam informacje na tej stronie to już nie mogę się doczekać kiedy wybierzemy się ze znajomymi Europejskim Szlakiem Zamków i Pałaców. Można zwiedzić wiele historycznych miejsc i poznać różne inne ciekawe atrakcje.

Xenia
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:13 pm

Re: Podróże

Post autor: Xenia »

Bardzo lubię zwiedzać różne ciekawe okolice. Tym razem chcę pojechać na Mazury zimą poza-domem/pl/mazury-zima . To tak trochę inaczej niż zwykle. Dużo ludzi wyjeżdża tam latem, ale podobno jest tam również wiele atrakcji w chłodną porę roku. Na przykład spływ kajakowy nad Pisą lub Łaźną Strugą jest bardzo ciekawym przeżyciem. Chciałabym się przekonać :)

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Podróże

Post autor: ewaO »

Mój najpiękniejszy wyjazd to Indonezja z Łachmański Travel lachmanski/pl/wycieczki-do-indonezji/ Było cudownie, magicznie, często wracam myślami do tego wyjazdu i już marzę o kolejnym dalekim wyjeździe. Biorę pod uwagę Malezję, Tybet czy Meksyk :)

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Podróże

Post autor: nero »

My dużo podróżujemy ze względu na pracę, ale mamy też rodzinę w odległych zakątkach Polski. Każdy taki wyjazd to zwykle był ogromny ból głowy, bo jednak trzeba było załatwić przeloty, dodatkowe przejazdy, noclegi, itp. Na szczęście od ponad roku korzystamy z usług firmy CST Lotnicze z Krakowa lotnicze/pl/podroze-po-polsce, która kompleksowo zajmuje się organizacją takich wyjazdów. Mają korzystne ceny, więc nie przepłacamy, a są zdecydowanie rzetelni, polecam ich serdecznie.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Podróże

Post autor: Annika »

Gdybyście planowali jechać na pielgrzymkę do Włoch, zwiedzić Padwę, Asyż, Rzym, czy Turyn to zgłoście się do Biura Pielgrzymkowo - Turystycznego Ludwik biuroludwik/com/pl/ to super organizator, dzięki nim połączycie rozwój duchowy ze zwiedzaniem. My byliśmy zachwyceni pielgrzymką, na której byliśmy a na którą z nimi wyjechaliśmy.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Podróże

Post autor: nata29 »

Na pewno warto się wybrać nad polskie morze, ale niekoniecznie w sezonie. Tutaj blueapart/pl/blog/43/polwysep-helski-po-sezonie sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. Jest tam ciekawy artykuł o Półwyspie Helskim. Być może właśnie tam będzie kolejny cel waszej podróży. Myślę, że warto zawsze stawiać na komfort i bezpieczeństwo, bo to jest najważniejsze.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Podróże

Post autor: furka »

Co do podróży to czy rozważaliście wykupienie dodatkowego podróżnego ubezpieczenia? Bo tutaj ubezpieczrodzine/pl/ możecie na ten temat poczytać trochę. Ja jak jadę za granicę na wakacje to co roku kupuje dla siebie i rodziny taką dodatkową polisę.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Podróże

Post autor: emeraldlady »

Co dostajecie z podróży od przyjaciół? Ostatnio nie mogłam towarzyszyć mojej przyjaciółce w podróży do Tajlandii przez pracę, ale przywiozła mi dużo prezentów, a wśród nich niebieską herbatę. Tak, naprawdę niebieską w zabarwieniu. Nazywa się butterfly pea tea i posiada naprawdę wspaniałe właściwości. Jest delikatna w smaku, a ostatnio zrobiłam z niej pyszną ice tea.

ODPOWIEDZ