Terapia małżeńska

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Terapia małżeńska

Post autor: sepa »

Niestety i w moim życiu nadszedł czas, że jakoś zaczęliśmy się mężem oddalać od siebie. No coś nie klikało, kłóciliśmy się, oboje byliśmy zestresowani i wiedzieliśmy, że potrzebujemy pomocy z zewnątrz, dlatego zgodnie zapisaliśmy się na terapię małżeńską w Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień – ODPOCZNIENIE w Borzyszkowym terapia-odpocznienie/com/pl/terapia/terapia-malzenska. Tam na zajęciach zaczęliśmy znowu ze sobą rozmawiać i poczuliśmy, to co na początku naszego związku, obecnie nasz związek dojrzał, jesteśmy o wiele lepszym małżeństwem niż wcześniej, kochamy się mocniej niż kiedykolwiek, polecam.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Terapia małżeńska

Post autor: yuka »

U mnie małżeństwo zaczęło się sypać przez uzależnienie męża od alkoholu. Nie było jeszcze poważnie, ale on zdecydowanie miał problem, z którym sam postanowił, że musi sobie poradzić. Wspierałam go na każdym kroku, bo chciałam, żeby się nam ułożyło. Mąż zgłosił się na terapię do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień System MED w Morawicy systemmed/pl/terapia/, gdzie otrzymał fachową pomoc. To był punkt zwrotny w naszym życiu i oboje się cieszymy, że się tam udał. Niesamowicie mu pomogli, mąż obecnie nie tyka alkoholu już od 2 lat, a nasze małżeństwo kwitnie, polecam.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Terapia małżeńska

Post autor: moa »

Czasami wina tkwi po jednej stronie. U mnie zaczęło się sypać przeze mnie, bo zaczęłam odcinać się od męża. Jestem DDA i niestety wpłynęło to na moje małżeństwo, dlatego to ja udałam się do gabinetu psychologicznego Ambulatorium ​Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji Danuta Jaskólska w Bydgoszczy psycholog-bydgoszcz.net/psychoterapia.html. Dzięki nim zaczęłam pracować nad sobą i związkiem, nareszcie rozumiem męża i jego obawy, dogadujemy się bez problemu i jesteśmy szczęśliwi jak nigdy, polecam.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Terapia małżeńska

Post autor: yoolka »

tez mam za soba podobna pyschoterapie, robilam ja w poradni rymkiewicz system we Wroclawiu. Najpierw stacjoinarnie, potem online ( bo przeprowadzilam sie do innego miasta ). tak czy siak uwazam, że warto siegac po taka pomoc jesli tylko zachodzi taka potrzeba. czeste problemy nas przytlaczaja i nie jestemy w stanie sobie z nimi samodzielnie radzic. ja zaufalam, dalam sobie czas i dzielnie podazalam za wskazowkami. wykorzystywalam szanse na lepsze jutro i dzis to juz procentuje.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Terapia małżeńska

Post autor: eem »

Ja też chodziłam do pracowni psychologicznej, ale w Garwolinie, do Kontry i do pani psycholog Irminy Wysockiej kontra-garwolin/pl/oferta.html. Ona bardzo mi pomogła, miałam wiele problemów ze sobą i w małżeństwie i w życiu zawodowym i potrzebowałam kogoś,takiego jak pani Wysocka. To niedosieczony psycholog, jest kompetentna, umie pomóc, no i ma przystępne ceny za swoje usługi, polecam.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Terapia małżeńska

Post autor: asztarte »

Jeśli szukacie pomocy psychologa lub psychiatry to namiary na dobre przychodnie, poradnie i gabinety macie pod tym adresem otopsychologia/pl/ To dobra baza kontaktów, podzielona według miast, także łatwo i szybko można tu znaleźć interesujący was namiar.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Terapia małżeńska

Post autor: wiktoriaula »

terapia małżeństwa może być kluczowa dla pokonania kryzysu, który nastał w małżeństwie. Świetną kliniką, która ma aż 7 miejsc z Warszawie jest Psychomedic. Polecam wejść na stronę psychomedic/pl/psycholog-warszawa/ i się przekonać jaką pomoc możecie od nich uzyskać. Myślę, że pomogą wam wypracować odpowiednie rozwiązania, które uratują wasze małżeństwo.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Terapia małżeńska

Post autor: kendal »

My z mężem też myślimy o terapii, bo niestety ale w ostatnim czasie nie układa nam się najlepiej. O seksie w ogóle nie wspominając. Znalazłam w sieci namiar na seksuolog śląsk Jak myślicie, to dobry wybór? Może ktoś z was zna tego specjalistę?

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Terapia małżeńska

Post autor: moira »

Też jakiś czas temu zdecydowałam się z mężem na terapię małżeńską i mogę powiedzieć że był to dobry wybór. Jeżeli mieszkacie na terenie Opola to polecam wam zapoznać się z ofertą psycholog-opole-maslankowska/pl/ Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Terapia małżeńska

Post autor: jula »

Co sądzicie o przyjaźni damsko - męskiej? Ja ostatnio na zyciena100procent/pl/przyjazn-damsko-meska/ czytałam trochę na ten temat. U nas w związku przyjaźń bardzo pomaga. Dzięki niej jesteśmy w stanie się dogadać.

ODPOWIEDZ