Paczka

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Paczka

Post autor: maksa »

Wysyłaliście paczki za granicę? Ja to często, bo mam siostrę w Niemczech i podsyłam jej polskie produkty, czy jakieś prezenty dla dzieciaków. Kiedyś korzystałam z poczty polskiej, ale teraz już jestem mądrzejsza i po prostu korzystam z usługi firmy Max-Trans, która jest firmą przewozową max-trans/com/przewozy/przewozy-paczek. Moje paczki są z nimi bezpieczne, docierają na miejsce, na czas i w dobrej cenie, polecam.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Paczka

Post autor: jalinka »

Za granicę kilka razy wysyłałam do męża, tym razem mąż nam chce wysłac spora paczkę, pokazałam mu ta stronę rudaslaska/com/pl/is,jak-przygotowac-paczki-do-wysylki-do-polski,270925,1389157.html żeby poczytał jak bezpiecznie przygotowac paczkę do wysyłki . Wiadomo nie każdy przewoźnik dba o paczki.

Kamila
Posty: 383
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Paczka

Post autor: Kamila »

A czy ktoś z Was wysyłał kiedyś paczkę w Rybniku? Ja ostatnio trafiłam na artykuł na stronie internetowej porady.rybnik/pl/, który podpowiada, jak to zrobić szybko i sprawnie. I Wam polecam się z nim zapoznać ;)

zuzula12
Posty: 1513
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Paczka

Post autor: zuzula12 »

Wiecie jakie przedmioty możecie wysyłać kurierem? Polecam Wam extratimeout/com/pl/biznes/paczkowe-dos-and-donts-co-mozna-wyslac-w-przesylce.html , jest to strona na której znajdziecie artykuł odpisujący wszystkie dozwolone przedmioty.

ODPOWIEDZ