Prezent dla samej siebie

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Prezent dla samej siebie

Post autor: nero »

W zeszłym roku skończyłam 30 lat i postanowiłam, że zrobię prezent sama dla siebie. Zawsze chciałam mieć zrobione takie piękne zdjęcia, może trochę sensualne, ale u profesjonalnego fotografa, który wydobyłby na zdjęciach moje piękno (chociaż sama siebie za ładną nie uważam). Udało się to fotografowi ze Śląska, panu Krzysztofowi Gac krzysztofgac/pl/portfolio/. On robi niesamowite zdjęcia, ma talent i kunszt. Moje fotografie są dokładnie takie, jakie chciałam, czarno-białe, podkreślające zalety mojego wyglądu. A to wszystko w bardzo dobrej cenie, polecam serdecznie.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Prezent dla samej siebie

Post autor: nosleep »

Hihi prezenty dla samej siebie - sa chyba najlepsze! :) Tez sobie robie takie prezenty! Ostatnio kupilam sobie kilka fajnych bajerow do mojego nowego smartfona - o tutaj: teleakcesoria/com/ Zakupilam fajne etui - wygodne, bo mozna z niego zrobic rowniez podstawke pod telefon - fajnie sie oglada tak filmy lezac w lozku. Do tego powerbank i sluchawki:) Prawdziwe kino domowe mam! :)

Kamila
Posty: 383
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Prezent dla samej siebie

Post autor: Kamila »

Ja też ostatnio kupiłam sobie prezent dla samej siebie - śliczny perfum Ariana Grande :) Zamówiłam go sobie na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/ariana-grande-perfumy-damskie po całkiem atrakcyjnej cenie ;) Jest naprawdę świetny, a elegancki, kobiecy flakonik pięknie wygląda na półce w mojej łazience ;)

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Prezent dla samej siebie

Post autor: dzieciaczek »

No tak z tak ważnych urodzin warto jest sprezentować sobie jakiś wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. W końcu każdemu z nas się taki prezent należy. Ja nawet słyszałam, że w dzisiejszych czasach można nawet spełnić swoje marzenie odnośnie latania. Otóż właśnie to. Bo w AirPoint mają takie symulatory lotu dzięki którym można przekonać się jak to jest za sterami samolotu

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Prezent dla samej siebie

Post autor: Rysia »

Prezent dla siebie? Chyba ten zegarek bym wybrała - zobaczcie tu protime24/pl/product-aar-60439-Zegarek-Lorus-RG214QX9-Damski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Bardzo elegancki z tarczą wysadzaną kryształkami, a koperta i siateczkowa bransoletka pozłacane.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Prezent dla samej siebie

Post autor: marysia8383 »

Ja sobie kupiłam ostatnio telefon komórkowy iphone. Zawsze chciałam mieć i trochę dokładałam. Udało mi się upolował w bardzo dobrej cenie.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Prezent dla samej siebie

Post autor: camio »

Kupiłam sobie śliczną bransoletkę w Aparcie i jestem zakochana :)

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Prezent dla samej siebie

Post autor: aklinka »

Ja w tym roku dla córki zamówiłam książkę do czytania taniaksiazka/pl/autor/remigiusz-mroz. Córka bardzo zadowolona z prezentu a mnie bardzo cieszy fakt że lubi czytać. Przy okazji sama również przeczytałam :)

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Prezent dla samej siebie

Post autor: jula »

Ja ostatnio myśle o kupieniu sobie nowego telefonu :) W oko wpadł mi Huawei Y8 a na magazyn.ceneo/pl/artykuly/huawei-y8p-specyfikacja znalazłam jego specyfikację. Bardzo mi się podoba. Ktoś z was ma tego smartfona? Jak się sprawdza? Nie wymieniałam telefonu od trzech lat i myśle, ze najwyższy czas to zrobić.

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Prezent dla samej siebie

Post autor: tajemnicza »

Jeśli jesteś kawoszem,uwielbiasz zapach świeżo palonej kawy,to musisz sobie kupić ekspres do kawy Saeco tu możesz poczytać nieco o jego możliwościach i wskazaniach technicznych.Taki ekspres to wyjątkowe urządzenie,które sprawdzi się w każdym domu.Kawa to napój uwielbiany przez Polaków,każdego ranka będziesz mogła zaparzyć sobie kawę cappucino,latte,czy espresso.

ODPOWIEDZ