Góry

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Góry

Post autor: Annika »

Ja z kolei bardzo dobrze oceniam hotel Pod Wulkanem w Kluszkowcach spod Czorsztyna. Tu macie namiar podwulkanem/pl/ Spodoba wam się tam, jest klimatycznie, obsługa jest fantastyczna a obiekt ma SPA, gdzie czekają was boskie masaże, grota solna, sauna i jacuzzi, jest też świetna karczma góralska.My spędziliśmy tam super czas, na pewno jeszcze tam wrócimy.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Góry

Post autor: Majka_ »

Ja byłam w tatrach w tym roku. Piękne miejsce, przyroda i klimat niepowtarzalne. Bardzo tam wypoczywam fizycznie i psychicznie. Oczywiście zgodzę się z innymi, że wycieczki górskie i kąpiele to świetna rozrywka, też bardzo je lubię. Jeżeli jednak znudzą Wam się takie rozrywki to bardzo polecam skorzystać z jakiejś atrakcji budzącej adrenalinę :D my wybraliśmy się na rafting Dunajec ototatry/pl/rafting_dunajec i wspominam go najlepiej z całego wyjazdu. To świetna rozrywka zarówno dla par jak i całej rodziny.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Góry

Post autor: Magnolia »

Ja najbardziej w górach lubię Wisłę, to piękna miejscowość, mam do niej duży sentyment. Jeśli planujecie wybrać się do Wisły to doradzam wam zatrzymać się w apartamenty-wisla/com/pl/pokoje1 Pod tym adresem znajdziecie namiary na w pełni wyposażone pokoje (m.in. płaski telewizor, sejf i lodówka) w centrum Wisły, przy głównym deptaku. Jest tam też piękny taras, ogród i elegancka jadalnia, także po całości nam się tam podoba i lubimy tam wracać.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Góry

Post autor: Annika »

Tu podrzucam wam namiary na różne kwatery i ośrodki wypoczynkowe w Małopolsce mojaplaza/pl/firmy/ma%C5%82opolskie My zawsze z tej właśnie bazy noclegowej korzystamy i zawsze się sprawdzała, także śmiało mogę ją wam doradzić.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Góry

Post autor: kendal »

Też kocham góry! To jedyne miejsce, w którym odpoczywam i nabieram dystansu do świata :) Marzy mi się schrankogel po tym jak zobaczyłam relację na blogu: szwendacky/pl/schrankogel-relacja-z-wejscia-zdjecia-porady/ Mam ogromną nadzieję, że uda mi się w tym roku zrealizować to marzenie. Mam też pytanie, czy ktoś z was mial okazję być w tym rejonie?

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Góry

Post autor: sepa »

Nie mogę się doczekać, aż w końcu wszystko się, otworzy i będę mogła wyjechać w góry. Planujemy z mężem wyjazd do Zakopanego w przyszłym miesiącu, zamierzamy zatrzymać się w ośrodku Willa Tatra w Zakopanem. Już nieraz tam właśnie się zatrzymywaliśmy i za każdym razem byliśmy zadowoleni z cen willatatra/pl/cennik , z akomodacji, wyposażenia pokoi, widoków, lokalizacji, no ze wszystkiego. Miejsce to polecam serdecznie.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Góry

Post autor: Grażyna29 »

W gmninie ogrodzieniec niestety bardzo duży obszar lasu został zniszczony przez ogromną burze. Dlatego włącz się w akcje odbbudowy lasów wraz z posadzimy/pl . Możesz pomóc przywrócić te tereny do życia poprzez wpłatę pieniędzy na ich konto. Wpłącając 9.90zł płacisz za zasadzenie jednego drzewa. Jest to naprawdę bardzo słuszna akcja pomocy w rozwoju przyrody.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Góry

Post autor: Pańcia »

Osobiście bardzo lubię góry i wyjazdy w nie. Wcześniej wyruszałam tylko do miasta ale teraz wolałabym bardziej postawić na wędrówkę. Chce też się do tego odpowiednio przygotować, dlatego zerkam na takie rankingi termos24/pl/termosy-turystyczne-ranking/ , by wiedzieć co najbardziej się opłaca.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Góry

Post autor: aldona »

Wydaje mi się ze wyjeżdzając w góry warto zabrac ze sobą jakies planszówki na wieczór ewentualnie książkę do poczytania, na stronie taniaksiazka/pl/niedoskonala-kontrola-czyli-jak-cale-zycie-walczymy-o-wladze-jako-dzieci-i-rodzice-zony-i-mezowie-kochankowie-pracownicy-i-w-koncu-jako-zwykli-smiertelnicy-judith-viorst-p-1515921.html Znalazłam wiele ciekawych propozycji w tym temacie.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Góry

Post autor: asztarte »

Jeśli o góry chodzi to ja mogę wam doradzić noclegi w Białce Tatrzańskiej w Kaniówka Ski Resort. My byliśmy tam w ramach Pakietu Relaksacyjnego dla Dwojga kaniowkaski/pl/pl/pakiet-relaksacyjny-dla-dwojga i powiem wam, że to był wspaniały pobyt, idealny :) W ramach pakietu miałam zabieg pielęgnacyjny a mąż masaż, oboje byliśmy zachwyceni. No i okolica jest tam cudna, łąki, lasy, cisza i spokój, można tam porządnie wypocząć.

ODPOWIEDZ