Góry

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Góry

Post autor: eem »

Jeździcie w góry? Dla mnie nie ma życia, jeżeli chociaż raz w roku nie wybierzemy się w góry. Uwielbiam ten klimat, piesze wycieczki, można zwiedzać, iść na szlak, cudowne powietrze i widoki. Zawsze zatrzymujemy się też w tym samym miejscu, w Ośrodku Wczasowo-Konferencyjnym Bel-Ami w Zakopanem belami-zakopane/pl/pl/?gclid=EAIaIQobChMI6J7F5-Db6gIVl-7tCh3JDQLKEAAYASAAEgJss_D_BwE. On jest super zlokalizowany, pół kilometra do Krupówek, podobny dystans do Wielkiej Krokwi. Same atrakcje, pokoje w hotelu są eleganckie, luksusowe, mają tam przystępne ceny, zwłaszcza jak za taką lokalizację, polecam gorąco.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Góry

Post autor: hannah »

My też wybieramy się w tym roku w góry. Właśnie myślę poważnie o tym, aby kupić sobie nowe buty na górskie spacerki. Widziałam spory wybór górskich butów w sklepie internetowym Polar Sport: polarsport/pl/buty.html . Jak sądzicie, na co się zdecydować?

Nyska
Posty: 16
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:33 am

Re: Góry

Post autor: Nyska »

My co roku odwiedzamy pensjonat Harnaś w Kościelisku noclegi-harnas/pl/oferta . Świetna okolica w której można poczuć górski klimat, a do tego komfortowe miejsca noclegowe w rozsądnej cenie. Rok w którym nie wybieramy się na wakacje oraz ferie w górach, jest dla nas rokiem straconym.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Góry

Post autor: Tiburowski »

Ja na wakacje w górach polecam Chatę pod Przechybą chatapodprzehyba/pl/oferta.html . Piękny dom z bala położony w malowniczej okolicy Beskidu Sądeckiego. Bardzo komfortowe warunki w których doskonale czuć górskie klimaty. Byliśmy tam z rodziną w poprzednim roku i planujemy powrót najbliższej zimy.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Góry

Post autor: jula »

Ja chciałabym się wybrać w góry ale pod namiot. Czy ktoś z was był na takim biwaku? Znalazłam już namiot i stolik turystyczny na taniomania/pl/t/stolik-turystyczny Teraz pozostaje zaplanowanie całego wyjazdu i można ruszać. Jestem bardzo ciekawa jak bedzie.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Góry

Post autor: moira »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym miejscem, w którym spędzimy urlop. Ja od siebie mogę wam polecić miejscowość Biały Dunajec i ośrodek uborowego/pl/ Tam spędziłam udany urlop w bardzo malowniczej okolicy.

futerka
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 1:37 pm

Re: Góry

Post autor: futerka »

to dla osób, które wybierają się w góry podrzucam link do fajnego artykułu :) panorama-hoteli/pl/artykul/jak-sie-przygotowac-do-wycieczki-w-gory-76325

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Góry

Post autor: ewaO »

Też kocham góry i jeśli tylko mogę jechać na urlop to wybieram właśnie góry. Ostatnio super odpoczęliśmy w apartamentach Borowy Dwór w miejscowości Bańska Niżna w pobliżu Zakopanego. Fantastycznie tam jest, piękna okolica no i samo miejsce bardzo fajne. Zobaczcie sobie pakiet jesienny borowydwor/pl/hotel/promocje/rodzinna_promocja_jesienna Na bank wam się spodoba, moja siostra się skusiła i jedzie tam na weekend :)

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Góry

Post autor: marysia8383 »

Jak góry, to obowiązkowo Zakopane. Teraz bardziej zawracamy uwagę na intymność i raczej noclegi bez części wspólnych. znalazłam ciekawą ofertę tutaj willatatiana/pl/ferie-zimowe-w-zakopanem/ . Każdy ma do dyspozycji pomieszczenia w całości tylko dla siebie. Już obmyślam plan, co koniecznie musimy zobaczyć.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Góry

Post autor: aklinka »

Jasne, Tatry najlepsze! Będąc w tych okolicach także trzeba odwiedzić Termy Bukovina termybukovina/pl/ i wypróbować kąpieli w wodach termalnych wydobywanych z głębokości 2400m. Bardzo polecam, poczujecie ich właściwości na własnej skórze! :)

ODPOWIEDZ