Seriale

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Seriale

Post autor: Dominika »

Cześć gdzie oglądacie seriale? My mamy jeden telewizor w domu i czasem jest awantura co, kto i kiedy ogląda ;/ na szczęście można oglądać wiele filmów i seriali w internecie. Moja córka ma zajawkę na wszystkie paradokumenty w tym Chłopaki do wzięcia.. nie uważam, żeby był to odpowiedni program dla 10 latki ale jeżeli chce to niech ogląda. Włączam jej zawsze na laptopie jakiś odcinek na stronie ipla.tv/wideo/serial/Chlopaki-do-wziecia/5001784 i jest zadowolona

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Seriale

Post autor: Iwonka »

Przypuszczam że większość z nas ogląda serial Przyjaciele. To dla nich jest ta książka - zobaczcie tu taniaksiazka/pl/friends-przyjaciele-na-zawsze-ten-o-najlepszych-odcinkach-bryan-cairns-p-1365260.html
Znajdziecie w niej wywiady, ciekawostki, zdjęcia z planu oraz dotychczas niepublikowane materiały. To bardzo dobra propozycja dla fanów tego serialu.

Zumba
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 30, 2020 10:19 am

Re: Seriale

Post autor: Zumba »

W telewizji oczywiście, chociaż czasem znajduję jakieś fajne seriale w sieci i oglądamy na komputerze. Teraz będziemy musieli zmienić telewizor na nowy i zależy mi aby kupić jakiś w dobrej cenie tutaj taniomania/pl/t/telewizory-32-cale . Co powiecie o tej ciekawej ich ofercie? Są różne marki i nie wiem, na którą się zdecydować.

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Seriale

Post autor: florencja »

kupiłam sobie abonament na player/pl i jak tylko mam wolną chwilę to oglądam, wciągnęłam się teraz w Szadź, świetna historia i bardzo emocjonująca

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Seriale

Post autor: pinkipa »

Player ma bardzo dużo polskich seriali w swojej bazie :) niedługo bedzie nowy sezon Chyłki, nie mogę się doczekać :shock: wszystkie poprzednie sezony oglądałam

ODPOWIEDZ