dobre książki

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

dobre książki

Post autor: Rysia »

Bardzo lubię czytać ksiażki. Mam pytanie, znacie tanią księgarnię? I jakie książki dla kobiet byście polecili?

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: dobre książki

Post autor: Iwonka »

Ja mam ulubioną księgarnię internetową. Właśnie w niej znalazłam tą ksiązkę - zobacz tu taniaksiazka/pl/chcialbym-nigdy-cie-nie-poznac-wiktor-krajewski-p-1386088.html To książka o więzi między chlopcem i babcią. Młody bohater musi się mirzyć z jej chorobą, odchodzeniem, stratą. To bardzo wzruszająca historia.

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: dobre książki

Post autor: cesia »

Wystarczy poszukać w internecie księgarni, która najbardziej nam odpowiada pod względem asortymentu i cen. Ja dopiero będę zamawiać książki Camilli Läckberg magazyn.ceneo/pl/artykuly/camilla-lackberg-ksiazki . Są świetnie wyszczególnione na tym blogu i będę wiedziała, od jakich zacząć. To podobno rewelacyjna szwedzka twórczyni kryminałów.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: dobre książki

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli szukacie książek, które wyróżniają się tajemnicą, grozą i historiami, od których trudno się oderwać to idealnie sprawdzą się takie powieści jak „Grzech”, „Ofiara” czy „Pokuta . max czornyj to znany autor, który cieszy się sporą popularnością wśród czytelników, a jego dzieła są bardzo wysoko oceniane. Książki można zakupić w dobrych cenach i świetnie się nadadzą także jako prezent.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: dobre książki

Post autor: Grażyna29 »

Jeżeli jestes autorem i piszesz własne książki to polecam Ci oferta dla autorów Ja sama skorzystałam z tej oferty i jestem bardzo zadowolony. Ja wolałam wybrać e-book ale mają oni również ofertę na wydanie zwykłej książki. Polecam

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: dobre książki

Post autor: daga »

My ogólnie to możemy mieć problem z tym co czytać , ale od tego są poradniki i listy top. Na stronie LubimyCzytać/pl macie wypisanych aż 100 książek, które mogą po prostu wam się spodobać. To sa, jak to mówią, te najbardziej popularne. Nie mam pewności, czy części,albo większości nie czytaliście, ale zerknijcie.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: dobre książki

Post autor: kraksa »

Dobre książki to chyba każdy lubi czytać a ja rozglądam się przeważnie tu zwierciadlo/pl/sklep/kategoria-produktu/promocje ja jakimiś wyjątkowymi promocjami i zawsze na coś ciekawego do poczytania trafię :)

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: dobre książki

Post autor: nata29 »

Na pewno w tej księgarni pzwl/pl/Dietoterapia,4930593,p.html znajdziecie wiele pozycji dotyczących dietoterapii. Myślę, że warto się tam rozejrzeć. Przede wszystkim należy stawiać na fachową literaturę, dzięki której zgłębicie swoja wiedzę. Jest tam wiele różnych pozycji książkowych, które mogą się przydać.

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: dobre książki

Post autor: Majeczka8 »

Każdy lubi coś innego. Warto więc samodzielnie zerknąć sobie na przykład do tej ksiegarnia.pwn/pl/ księgarni internetowej i wybrać rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Jest tam wiele różnych pozycji. Oczywiście plusem jest to, że można tam zrobić kompleksowe zakupy online.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: dobre książki

Post autor: kobietki33 »

:)

ODPOWIEDZ