Zegarki

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Zegarki

Post autor: Dominika »

Cześć, niebawem święta więc wiele z nas będzie szukało pomysłu na prezent. Co myślicie o zegarkach? Ja znalazłam bardzo fajną stronkę z zegarkami Casio yesap/com/zegarki-edifice-c-105.html . Poważnie zastanawiam się nad zakupem takiego zegarka dla mojego męża, co myślicie?

req
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 09, 2020 3:35 pm

Re: Zegarki

Post autor: req »

Zegarek to taki idealny prezent, jestem za!

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Zegarki

Post autor: camio »

Myślę, że to świetny prezent, a zegarki oferowane w Aparcie zapierają dech w piersiach!

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Zegarki

Post autor: nata29 »

A zastanawialiście się nad zakupem Apple Watch? Takie urządzenia znacznie lepiej się sprawdzają niż tradycyjne zegarki. Tutaj idream/pl/watch-pl/apple-watch-nike-se.html warto sobie zerknąć. Jest tam wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Myślę, że warto stawiać na jakość, aby nie tylko móc kontrolować ilość spalanych kalorii czy w ogóle swój ruch, ale również wykonywać sprawniej różne zadania.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Zegarki

Post autor: daga »

Oj z tymi zegarkami to różnie bywa. Kiedyś kupiłam tacie na urodziny to zepsuł się zaledwie po kilku miesiącach. Niedługo święta wielkanocne i wiem, że tata skrycie marzy, aby dostać zegarek elektroniczny męski . Coś już tam mam na oku, ale jeszcze muszę wybrać ten odpowiedni. Mam nadzieję, że tato się ucieszy!

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Zegarki

Post autor: Pańcia »

Zakup zegarka to nie jest taka prosta sprawa jak mogło by nam sie wydawać. Z tego co czytałam to tutaj mybaze/com/pl/mezczyzna/poradnik/jak-wybrac-smartwatch/ jest kilka fajnych porad czym sie kierować przy zakupie takiego smartwatcha. Nie wiedziałam, ze wybór jest teraz aż tak duży.

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: Zegarki

Post autor: Michaszka »

Skoro mowa o zegarkach to sama zastanawiam się nad tym gdzie można znaleźć wiele bardzo dobrych i w miarę za dobrą cenę zegarki? Dlatego też przeszukiwałam internet aby znaleźć coś bardziej konkretnego na ten temat. I tak też między innymi tutaj zegarkicentrum/pl/zegarki-g-shock/ udało mi się znaleźć kilka bardzo ciekawych modeli zegarków. Także coś stąd na pewno zamówię.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zegarki

Post autor: jula »

Ja polecam ten zegarek ra-aa0912b19b. Świetnie się prezentuje, jest dość duży i ma przystępną cenę. Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem go dla mojego taty na dzień ojca :)

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Zegarki

Post autor: Lana »

Jakiś czas temu przeglądałam oferty sklepów z biżuterią, bo szukałam pomysłu na prezent dla mamy. Znalazłam ten sklep marko/pl/zegarki-damskie . Widziałam, że mają piękne zegarki w niewygórowanych cenach. Jeśli szukacie inspiracji, to warto tam zajrzeć, bo w ofercie są zegarki z bransoletą, na pasku, złote, pozłacane, metalowe, a nawet różowe, które przypadną do gustu młodszym damom.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zegarki

Post autor: Dominiśka »

Jeżeli chodzi o męskie zegarki to mój mąż bardzo sobie chwali Garett Men 5S czarny. Smartwatch jest bardzo dobrej jakości, posiada wiele funkcji i jest niedrogi

ODPOWIEDZ