edukacja dzieci

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: edukacja dzieci

Post autor: kobietki33 »

Jak już jesteśmy w temacie edukacji, to przyznam szczerze, że zaczęłam się powoli stresować maturą mojej córki. Stwierdziłam że chciałabym jej jakoś pomóc i kupiliśmy kilka przydatnych pomocy naukowych na stronie tej księgarni taniaksiazka/pl/matura-wiedza-o-spoleczenstwie-2022-repetytoria-podreczniki-c-313_11053_13394.html . Polecam wam tam zerknąć, jeżeli potrzebujecie czegoś podobnego

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: edukacja dzieci

Post autor: aklinka »

Edukacja dziecka jest bardzo ważna, ale nie tylko szkolna, także społeczna. Często nieśmiałość dziecka powstrzymuje je przed podążaniem za swoimi marzeniami i rozwojem, dlatego wielka rola rodziców w tym, by takiego malucha wspierać

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: edukacja dzieci

Post autor: kasiakasiula »

Jeśli szukacie sposobu na naukę języka swoich dzieci to polecam zapoznać się z ofertą profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/dla-dzieci/profismile, gdzie znajdziecie dokładne informacje :)

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: edukacja dzieci

Post autor: offensive »

Warto też wspomnieć, że w czasach szkolnych powinniśmy zainwestować w ubezpieczenie. Mój starszy syn złamał sobie kiedyś rękę spadając ze schodów w szkole i otrzymał spore zadośćuczynienie - od tamtej pory jest ubezpieczony. W artykule pulsciechanowa/pl/pl/651_materialy_partnera/7568_ubezpieczenie-przedszkolaka---co-obejmuje-i-jak-je-kupic.html przeczytałam, że ubezpieczenie przedszkolaka jest na podobnych warunkach co szkolne i myślę czy nie kupić też córce, która od września będzie szła do przedszkola - jak sądzicie?

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: edukacja dzieci

Post autor: nosleep »

Zastanawiacie się nad dodatkowymi zajęciami dla swojego malucha? Rozważcie zapisanie dziecka na intensywne kursy językowe do szkoły językowej jezyki.katowice/pl/kursy/ . Tutaj do wyboru są kursy na bardzo różnych poziomach zaawansowania, więc bez problemu można dobrać kurs dopasowany do poziomu dziecka. Zajęcia prowadzą bardzo doświadczeni native speakerzy, przez to dzieci od samego początku uczą się poprawnej wymowy i swobodnej konwersacji.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: edukacja dzieci

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda naszych czasów. Jeżeli chcecie zakupić dobrej jakości, oryginalną wyprawkę dla swoich dzieci, to co powiecie na ofertę sklepu internetowego - qbanamama/pl/kokony-niemowlece ? Uważam, że mają naprawdę korzystne ceny.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: edukacja dzieci

Post autor: aldona »

Jeśli chodzi o edukację dzieci to wybór podręczników jest bardzo ważny. Można poczytać o tym tutaj podreczniki-szkolne/pl/warto-postawic-na-sprawdzone-ksiazki-przygotowujace-do-matury/ Każdy chce aby jego dziecko było mądre i odnosiło sukcesy.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: edukacja dzieci

Post autor: Lana »

Warto zainwestować także w pomoce edukacyjne. Wspomagają one rozwój dzieci na różnych płaszczyznach. Tutaj eduksiegarnia/pl/leworecznosc dostępne są na przykład zeszyty dla leworęcznych. To zeszyty ćwiczeń, które wspomagają np. naukę pisania czy geometrii, dedykowane dzieciom leworęcznym.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: edukacja dzieci

Post autor: furka »

Co do edukacji dzieci to moje poszło do szkoły niedawno całkiem i chcę dla niego tutaj compensa/pl/ubezpieczenie/nnw-szkolne/ wykupić szkolne ubezpieczenie nnw. Co wy na to? Czy wasze dzieci mają takie polisy? Bo moje dziecko często ma urazy jakieś w tej swojej szkole.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: edukacja dzieci

Post autor: Aśka »

A jakie macie pomysły na zabawy edukacyjne z dwulatkiem ? Moja córcia właśnie skończyła dwa latka i chciałabym żeby przez naukę zaczęła się uczyć nowych rzeczy :)

ODPOWIEDZ