edukacja dzieci

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

edukacja dzieci

Post autor: asztarte »

gdzie sie uczą wasze dzieci, chodzą na dodatkowe kursy, jakie?

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: edukacja dzieci

Post autor: ewaO »

Może ja zacznę od tego jak ważne jest uczenie dzieci informatyki, programowania. Dlatego zachęcam was do odwiedzenia strony akcesedukacja/pl/ To autoryzowany dystrybutor LEGO Education w Polsce, firma, która wprowadziła na polski rynek rozwiązania edukacyjne LEGO Education. Sprawdźcie ich sobie, oferują doskonałe programy edukacyjne dla dzieci.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: edukacja dzieci

Post autor: Kamila »

A czy Wasze dzieci uczą się również języka angielskiego? Moim zdaniem warto o to zadbać - to język, który może im się w przyszłości przydać. Widziałam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie profesjonalne kursy językowe, również dla najmłodszych ;) Polecam ;)

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: edukacja dzieci

Post autor: kamilka45 »

Edukacja jest ważna, a każdy z nas wie, że przez zabawę najwięcej dzieci potrafią nauczyć się. Wiele szkół zakupuje dla najmłodszych pomoce do zajęć rewalidacyjnych , które w takich szkołach sprawdzają się pod wieloma względami edukacji, rozwoju i zainteresowania dzieci.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: edukacja dzieci

Post autor: HalinkaKalinka »

Może w przypadku takiej edukacji domowej przyda się zainwestować w tablicę magnetyczną? Moje dziecko ma w pokoju taką tablicę szkolną, którą kupiliśmy na tablice-magnetyczne/com/tablice-szkolne.html, bo sam chciał, aby mu taką kupić :) Codziennie po niej piszę czy rozwiązuje różne matematyczne zadania.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: edukacja dzieci

Post autor: saymyname »

Edukacja dziecka jest ważna już od najmłodszych lat... Dlatego, jak pracujemy i nie mamy czasu tak w pełni zająć się dzieckiem, warto postawić na żłobek malizdobywcy.eu . Tam wasze dziecko będzie pod bardzo dobrą opieką i będziecie mogło się rozwijać ze swoimi rówieśnikami.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: edukacja dzieci

Post autor: Magnolia »

Fajne pomoce edukacyjne- książki, gry, tablice, książeczki do słuchania kupicie w sklepie internetowym krainawesolejszkoly/pl/pomoce-edukacyjne To także sklep papierniczy prowadzący sprzedaż przyborów szkolnych no i nawet zabawki tu znajdziecie, także kompleksowo działają i tym bardziej warto sobie do nich zajrzeć. Dodam, że ceny mają zdecydowanie ok.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: edukacja dzieci

Post autor: kobietki33 »

Ja mam w planach tutaj taniaksiazka/pl/t/matura-jezyk-angielski-2021 w najbliższym czasie zrobić zakupy dla syna bo za rok już matura i przydały by się repetytoria. Im wcześniej zacznie tym lepiej. Polecam każdemu jak najbardziej sprawdzić, bo warto!

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: edukacja dzieci

Post autor: megXX »

Rodzice powinni tym się zainteresować i też zadbać o naukę w domu. No ale wiadomo, że to w szkole, przedszkolu najwięcej się robi, od tego też są takie placówki. Przy koronawirusie oczywiście wszystko kuleje i wszyscy na tym tracą, przede wszystkim dzieci. Tak na stronie portaloswiatowy/pl/koronawirus-w-oswiacie-1023 można śledzić aktualności dotyczące koronawirusa w temacie oświaty.

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: edukacja dzieci

Post autor: xiao »

Na pewno ważna jest nauka języków obcych :) mój syn zna już angielski w stopniu komunikatywnym a obecnie interesuje go przede wszystkim nauka języka niemieckiego. Niebawem zamierzam go zapisać na kurs w szkole Structura structura/pl/. Poziom zajęć i ich intensywność można spokojnie dopasować do swoich potrzeb, ceny zajęć nie są wysokie. Szkoła prowadzi zajęcia stacjonarne w Katowicach lub internetowe :)

ODPOWIEDZ