ciekawe szkolenia

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: marysia8383 »

Szkolenia, szkolenia i jeszcze raz szkolenia. Tym bardziej teraz, kiedy nie jest za różowo na rynku pracy. Coraz więcej szkoleń można odbywać on-line, zobacz allebiznes/pl/kursy-i-szkolenia-online/. Dla mnie super. Po macierzyńskim będzie mi łatwiej wrócić.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: kraksa »

Zgodzę się, zwłaszcza szkolenia zamknięte dla firm mają rację bytu w dzisiejszych czasach, ja też jestem za tym żeby było ich jak najwięcej, po to żeby pracownicy mogli się rozwijać

zuzula12
Posty: 1498
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: zuzula12 »

Baza różnych testów między innymi psychologicznych, osobowościowych, kompetencyjnych, predyspozycji zawodowych w formie on-line dostępne są na stronie proficompetence/com/ koniecznie zobaczcie i korzystajcie z tego. Zachęcam.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: roomia »

w sprawie szkoleń skierowanych do kadry psychologicznej polecam sprawdzać co do zaoferowania ma Centrum CBT w Warszawie, gdyż jest to jeden z większych ośrodków szkoleniowych w Polsce. z takich najbliższych kursów, które się odbędą są to terapie dla zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży oraz nadmierna złość. Szkolenia odbędą się w formie online w terminie 27-28. marca

romek2322
Posty: 966
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: romek2322 »

Ja każdemu na pewno mogę polecić bardzo dobre szkolenie growth.town/produkt/strategic-thinking-intensive/ .Z tego co wiem to z tego szkolenia naprawdę skorzysta dużo osób.

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem ciekawym szkoleniem na pewno jest kurs na głównego księgowego , nie jeden raz takie coś się przyda i będzie praktyczne w życiu bo wiele osób takie szkolenia inwestuje , które rozwijają nas.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: jula »

Jesli jesteś trenerem psów lub behawiorystą polecam zajrzeć na wojtkowszkolenia/pl To świetne, bardzo profesjonalne szkolenia, które pomogą ci się rozwijać. Sama myślę o zapisaniu się na szkolenie dla trenerów. Dopiero zaczynam swoją przygodę z tresowaniem psów i chcę jak najlepiej się przygotować.

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: kielichowa »

z takich ciekawszych szkoleń, to powiem wam, ze bardzo mi sie podobał coaching hutchinson.org/pl/oferta/szkolenie/coaching/ swietni prowadzący, naprawde po wszystkim wiedzialam, ze cos to wniosło w moje zycie i wlasnie o to chodzi

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: aklinka »

Uważam, że zawsze należy zacząć od kadry zarządzającej, która powinna posiadać odpowiednie kwalifikacje do zarządzania zespołem. Oczywiście nie od razu Kraków zbudowano, konieczne jest zdobycie odpowiednich umiejętności dlatego warto zainteresować sie tego typu warsztatami impactinternational/com/polska/blog/jak-motywowac-zespol-rozproszony , które kierowane są do osób na wyższych stanowiskach

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: wiktoriaula »

W szkoleniach i kursach zawsze warto uczestniczyć, a jeśli jesteście pracodawcą warto organizować je dla swoich pracowników. Z pewnością świetnym miejscem na podwyższenie swoich kwalifikacji językowych jest szkoła Ling Team, która organizuje angielski dla firm. Łódź to jedno z miast w którym znajduje się siedziba placówki. Zatrudniają oni świetnych specjalistów, którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do prowadzonych szkoleń.

ODPOWIEDZ