ciekawe szkolenia

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

ciekawe szkolenia

Post autor: faleloki »

Wydaje mi się, że każdy z nas ma tam jakieś swoje małe zainteresowania którym oddaje się w wolnym czasie. A czy przy okazji korzystamy także z takich szkoleń by móc rozszerzać swoją wiedzę na ten temat? Bo moja przyjaciółka pokazała mi takie szkolenia online w Chce Zostać za pomocą których możemy przekonać się jak to jest zostać producentem muzycznym czy nawet wokalistą. Mnie bardzo zainspirowały takie szkolenia, którym przyjrzę się z bliska

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: Kamila »

A czy ktoś z Was interesuje się może sportem i z tym wiąże swoją przyszłość? Może warto byłoby sobie zrobić jakiś kurs w tym kierunku? Co powiecie na kurs na trenera personalnego, taki o jakim mowa na stronie internetowej szkolenia-kargroup.elk/pl/kurs-trener-personalny/?

Awatar użytkownika
Jevjei58
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 11:30 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: Jevjei58 »

Szkolenia to idealny sposób na podwyższenie swoich kompetencji. Według mnie warto spróbować!
"Niepowodzenie przywraca ludziom wszystkie cnoty, jakie pomyślność im odbiera."

fantazja
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 12, 2020 9:48 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: fantazja »

Myślę, że nie ma idealnego szkolenia dla wszystkich. Przede wszystkim warto zapisać się na rózne kursy i stwierdzić co jest dla nas. Ciekawą opcję znalazłam tu: eszkolenia.eduedukacja/pl/. Można tam zapisać się między innymi na kursy językowe, które pomagają zwiększać swoje szanse na rynku, zyskać awans zawodowy czy też poszerzać swoje horyzonty i wyjechać za granicę bez problemu porozumiewając się z otoczeniem. Myślę, że to ciekawa opcja.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: nero »

Ja chodziłam na kurs języka koreańskiego. To jest bardzo trudny język, prosty w piśmie, ale gramatycznie i z wymową jest ciężko, dlatego potrzebowałam naprawdę świetnego lektora. Taki kurs i lektora znalazłam w szkole językowej LING Partner lingpartner/pl/oferta/kursy-jezykowe we Wrocławiu. Kurs był świetnie przygotowany, w bardzo dobrej cenie, polecam serdecznie.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: oran »

Ja chciałam na kurs gry na gitarze (teraz miałam przerwę) i zamierzam dalej chodzić, bo pokochałam ten instrument. Gitarę akustyczną kupiłam w sklepie internetowym Lighting Center lightingcenter/pl/c-297-gitary-akustyczne.html i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest dobrze nastrojona, wygodna, znalazłam ją na ich stronie w bardzo dobrej cenie, no i było z czego wybierać, polecam.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: yuka »

Może nie ciekawe, choć dla niektórych tak, ale na pewno potrzebne w każdej firmie są szkolenia BHP i ppoż. U nas w pracy zajmuje się nimi firma WORK MANAGEMENT ze Słubic workmanagement/pl/bhp/. Oni także organizowali u nas kurs pierwszej pomocy i muszę przyznać, że to profesjonaliści w każdym calu. są zawsze przygotowani, mają dobre ceny, zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, polecam.

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: falla »

Prowadząc firmę,warto stawiać na doszkalanie swoich pracowników,pokrywać koszty tych szkoleń i mieć w swojej ekipie pracownika oddanego,wykwalifikowanego na którym umiejętnościach będzie się w przyszłości polegało.Jednak nie samymi szkoleniami żyje pracownik,po ciężkim dniu doszkalania się warto swoim pracownikom przy pomocy hulaevents/pl/gry/ zorganizować grę miejską,która będzie doskonałą okazją do odprężenia się,ucieczki przed tematyką ściśle związaną z pracą,pozwoli poznać miasto i współpracowników.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: hannah »

Warto dzięki szkoleniom poszerzać swoje kompetencje. Polecam zapoznać się na przykład z różnymi szkoleniami dla instytucji: kursor.edu/pl/szkolenia/dla-instytucji/ . Znajdziecie tam między innymi szkolenia z ochrony danych osobowych lublin.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: wiktoriaula »

czas na szkolenie to bardzo wartościowe wyzwanie, dzięki któremu nie tylko podniesiemy swoje kwalifikacje, ale także poprawimy swój nastrój jeśli tematyka nas interesuje. Myślę, że bardzo ciekawą ofertę edukacyjną można znaleźć na stronie eduedukacja/pl/ . Pracują tam podobno świetni specjaliści, którzy z wielkim zaangażowaniem przekazują swoją wiedzę i umiejętności swoim kursantom. Myślę, że to świetny pomysł na siebie.

ODPOWIEDZ