Prezent

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Prezent

Post autor: hannah »

Ja mojemu facetowi zawsze robię praktyczne prezenty :) Niedługo ma urodziny dlatego myślę o zakupie takich rękawiczek: napogloves/pl/sklep/rekawiczki-meskie/napouomo-eco-czarny/. Jestem pewna, że mu się przydadzą.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Prezent

Post autor: AniaSania »

Praktycznym prezentem będzie na pewno portfel. Zarówno dla kobiety czy mężczyzny. Dla mnie markowe portfele i galanteria to super dodatek.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Prezent

Post autor: matra »

Alkomat jest całkiem niezłym pomysłem na prezent. Jeżeli rozglądacie się za firmą, która zajmuje się sprzedażą alkomatów to polecam wam zajrzeć na stronę alkolab/pl/ Sama posiadam sprzęt od nich zakupiony i mogę powiedzieć że sprawdza się on w stu procentach.

paulinaskiba
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 07, 2020 9:13 am

Re: Prezent

Post autor: paulinaskiba »

Na prezent wszystko może być dobrym pomysłem, zależy co kto potrzebuje. Myślę, że spersonalizowana koszulka jest świetna. Niby nic, ale robi ogromne wrażenie, bo jest zrobiona specjalnie dla kogoś. Ja, co prawda zamówiłam dziecku.Taką koszulkę i był szał. Taką: lolilu/pl/koszulki-z-imieniem/169-koszulka-serce-z-imieniem.html Dla dorosłych na pewno też coś mają. :D

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Prezent

Post autor: Iwonka »

Ja lubię dawać w prezencie książki. Może dlatego ze sama dużo czytam. Jak ktoś lubi czytać to książka będzie dobrym prezentem. A każdej kobiecie spodoba się ta propozycja taniaksiazka/pl/zemsta-ma-twoje-imie-monika-magoska-suchar-p-1393303.html Żadna z nas nie lubi być upokarzana, zemsta kobiety ma słodki smak.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Prezent

Post autor: Dominika »

Bardzo fajnym pomysłem na prezent w szczególności dla dzieciaków czy faceta jest konsola. Tak się składa, że niebawem premierę będzie miała konsola Playstation 5 ( więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj ekspert.ceneo/pl/playstation-5-premiera-cena-specyfikacja-gry ) . Najnowszy model z pewnością sprawi, że będzie doskonałym wyborem na kilka lat.

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Re: Prezent

Post autor: Uraja59 »

A może smartfon? Polecam przeczytać ten artykuł https://itwiz.pl/samsung-huawei-i-xiaom ... martfonow/ :)
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Prezent

Post autor: pinkipa »

ja już myśle intensywnie nad tym jakie prezenty kupić, najmniejszy problem będę miała z mamą, bo sama powiedziała, że chciałaby suszarkę do włosów, mam wybrany model babyliss salon brillance. Suszarka ma to czego potrzeba czyli regulację temperatury, jonizację i wygląda bardzo zgrabnie.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Prezent

Post autor: Domis3223 »

To tak jeśli chodzi o prezenty świąteczne, to dla dzieci stawiam na zabawki, ale oczywiście takie, które rozwijają motorykę dziecka. Z racji tego, że w rodzinie mam tylko małe dzieci to na razie nie jest trudno. Jeżeli chodzi o dorosłych, czyli rodzice i facet, to w tym roku postawiłam na zegarki. Wybrałam firmę daniel wellington, zegarki z jego kolekcji są piękne, i bardzo pasują mi do tych osób, dla których je kupuje.

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Prezent

Post autor: danuśka »

Mojemu bratu na urodziny ostatnio zakupiłam kilka książek i jakieś słodycze. Żeby cały mój podarek robił lepsze wrażenie, to postanowiłam z godanparty/pl/ zamówić kilka wstążek i serpentyn do dekoracji. I miałam rację, bo brat był bardzo zadowolony.

ODPOWIEDZ