Prezent

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Prezent

Post autor: Uraja59 »

Jeżeli zastanawia się ktoś nad dobrym pomysłem na prezent to zdecydowanie polecam alkomat https://elektromaniacy.pl/Jaki-alkomat- ... ol-69.html . Jest to świetny a przy okazji praktyczny prezent tak naprawdę dla każdego. Sam kupiłem swojemu przyjacielowi i był zachwycony.
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

Awatar użytkownika
ALUCARD
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:17 pm

Re: Prezent

Post autor: ALUCARD »

Jeżeli jest to prezent dla kogoś ważnego to warto mądrze się nad tym zastanowić.
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Prezent

Post autor: Fabia »

Dla faceta mogę polecić kamerę do uprawiania sportu xblitz move 4k. Fajnie nagrywa bardzo dobrej jakości obraz nawet podczas sportów bardziej ekstremalnych. I dobrze wyłapuje dźwięk

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Prezent

Post autor: modnisia34 »

Jak chcesz zrobić omuś naprawdę ładny prezent to polecam się rozejrzeć na takich stronach jak na przykład iokulary/pl/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne-1115.html jest tutaj bardzo dużo interesujących ofert odnośnie okularów przeciwsłonecznych które powinny Ci sie bardzo spodobać. Będzie to super prezent.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Prezent

Post autor: Kamila »

Jeśli chodzi o prezent dla faceta - kierowcy, to na pewno dobrym pomysłem będzie również kamerka samochodowa. Spory wybór takich rejestratorów jazdy mają na przykład w sklepie internetowym smartcams/pl/70-rejestratory-jazdy. Polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są tam wysokie ;)

Awatar użytkownika
Loprok
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 6:06 pm

Re: Prezent

Post autor: Loprok »

A macie może jeszcze jakieś inne propozycje? Chętnie na nie zerknę.
Wiesz jakie jest najgorsze uczucie, jakie mogę sobie wyobrazić? Nie ufać osobie, którą się kocha najbardziej na świecie.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Prezent

Post autor: Iwonka »

Długo zastanawiałam się co kupić mojemu mężowi na prezent, aż trafiłam na te okulary przeciwsłoneczne. Zobaczcie tu eyewear24.net/product-pol-39449-Okulary-Przeciwsloneczne-Burberry-Be-3117-10058G.html Znanej marki, o kształcie kwadratowym oprawek, metalowe. Moim zdaniem bardzo eleganckie i będą dobrym dodatkiem do wakacyjnej stylizacji.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Prezent

Post autor: Clamor »

Myślę, że świetnym pomysłem na prezent nadal są alkomaty. Są to bardzo praktyczne urządzenia, które przydadzą się niemal każdemu! Sam niedawno kupowałem dla swojego kumpla alkomat z tej stronki https://bean.pl/ . Muszę wam powiedzieć, że mają oni dość szeroką ofertę, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Prezent

Post autor: nosleep »

hmm a moze jakis nowy smartfon? Teraz telefony juz nie sa takie drogie jak kilka lat temu, wiec czemu nie pomyslec o takim prezencie? Zobaczcie zreszta sami np tutaj: goldenelectronic/pl/13-telefony - jak widac, telefonow jest masa do wyboru i za kilkaset zlotych mozna juz dostac nowego smartfona z calkiem niezlymi parametrami.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Prezent

Post autor: moa »

Zależy kogo obdarowujemy :). Sama dla mamy, która jest fanką takich rzeczy, zamówiłam ręcznie haftowany obraz ze Studio Haftu Artystycznego w Tarnobrzegu sztandary-haftowane.eu/oferta/. oni wykonali kawał dobrej roboty, obraz jest przepiękny, mama była zachwycona. Dodatkowo wspomnę, że przyłożyli się do szczegółów, a cenowo wyszło korzystnie, polecam.

ODPOWIEDZ