Prezent

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Prezent

Post autor: nata29 »

Koniecznie zerknijcie sobie na stronę Wyjątkowy Podarunek wyjatkowypodarunek/pl/zyczenia-swiateczne . Można tam bowiem zamówić spersonalizowane świąteczne życzenia, które można wysłać swoim bliskim. Takie nagranie jest kosztowne, a może sprawić waszym bliskim ogromną radość. Można je dołączyć do prezentów, które będziemy wysłać do osób, z którymi nie spotkamy się w te święta. Oczywiście można je również wysłać np. przez komunikatory.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Prezent

Post autor: grama »

Teraz jest gorący okres przedświąteczny, chyba każdy szuka prezentów :). Ja mamie i mojej bratowej już kupiłam prezenty. Mama chciała nowa suszarkę, a bratowa prostownicę, która jest faktycznie dobrej jakości i poradzi sobie z jej trudnymi do okiełznania włosami. Wszystko udało mi się kupić w jednym sklepie internetowym - Supreo, dokładnie tutaj: supreo/pl/30-dla-niej. Ceny mają tam korzystne, łatwo znaleźć na ich stronie interesujące nas produkty, polecam.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Prezent

Post autor: Annika »

Ja mam dla męża kask motocyklowy kupiony w sklepie motocyklowym Ilex – Poznań ilex-poznan/pl/ On mi oczywiście doradził co mam kupić, bo ja się na tym nie znam :) Także jak macie motocyklistów wśród bliskich to może tym tropem iść? Mają tam tez odzież motocyklową.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Prezent

Post autor: Gacei54 »

Dla faceta polecam nowe dywaniki samochodowe. Zerknijcie sobie np. na te oferty https://www.carstyle.pl/dywaniki-samochodowe/
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Prezent

Post autor: florencja »

Co myślicie o lokówce na prezent? Chciałabym siostrze taki prezent sprawić, ale tyle tego sprzętu jest na rynku, że nie wiem na co się zdecydować. Zwróciłam uwagę na model curl styler babyliss, patrzyłam na filmiki na yt i bardzo mi się podoba efekt jaki daje.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Prezent

Post autor: Clamor »

Jeżeli chodzi o alkomaty to ja osobiście przymierzam się do zakupu alkomatu policyjnego. Konkretnie to mam tutaj na myśli coś z tego zakresu https://alkomaty.net.pl/15-alkomaty-policyjne . Podobno takie alkomaty są niezawodne, a przy tym całkiem tanie. Jeżeli macie tutaj jakieś doświadczenia z tego typu alkomatami to dajcie znać.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent

Post autor: kobietki33 »

Moim zdaniem, bardzo dobrym pomysłem na Dzień Kobiet są wszelkiej maści smakołyki. Na przykład w tym sklepie internetowym: smaczajama/pl/pl/p/Bombonierka-Lindt-Lindor-Serce-187g/4696 możecie dostać różnorakie łakocie, alkohol czy kawy. Ciekawa oferta i myślę, że coś z niej wybiorę dla swojej lubej.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Prezent

Post autor: jula »

Dokładacie do prezentów słodycze? Ja powoli mysle o paczkach dla bliskich na święta wielkanocne. Zastanawiam się nad dodaniem do każdej paczki słodyczy z czekolateria/pl/czekoladki-boze-narodzenie Słyszałam, że są bardzo dobre.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Prezent

Post autor: nata29 »

Wszystko zależy dla kogo ma być ten prezent. Jeśli dla osoby dorosłej, to myślę, że dobry trunek będzie idealnym rozwiązaniem. Tutaj dunder.store/ jest sporo propozycji. Zastanówcie się nad tym. Niewątpliwie można w ten sposób sprawić komuś naprawdę miłą niespodziankę i to bez konieczności szukania i wymyślania upominku.
Ostatnio zmieniony pt mar 05, 2021 7:49 pm przez nata29, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Djeniu41
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 01, 2021 9:40 pm

Re: Prezent

Post autor: Djeniu41 »

Faktycznie bardzo ciekawe pomysły. Może z czegoś tutaj skorzystam.
Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się.

ODPOWIEDZ