Prezent

mamonka
Posty: 73
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Prezent

Post autor: mamonka »

Mój tata miał tydzień temu urodziny i pomyslałam ze z tej okazji kupię mu jakiś fajny gadżet wędkarski. W sklepie ekspert-sklep/pl/ znalazłam kilka propozycji, a on naprawdę się ucieszył z takiego prezentu.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Prezent

Post autor: emeraldlady »

Nie ma chyba uniwersalnych prezentów. Każdy jest inny, ma inne potrzeby i zainteresowania. Na bardzo ucieszyłabym się z czegoś, co mogę wykorzystać, na przykład zestaw do pracy kreatywnej, a moja mama ucieszy się jakąś ciekawą książką. Mój brat pytał co na dzień kobiet chciałabym dostać ja albo moja mama, to jedyne co przyszło mi do głowy, to podesłać mu ten artykuł: zyczenia.org/pl/co-na-dzien-kobiet-10-pomyslow-na-prezent-dla-zony-mamy-czy-corki/

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: Prezent

Post autor: Majeczka8 »

A co myślcie o takim kubku pixel-shop/pl/pl/p/Kubek-Cappuccino-Central-Perk-Green-Friends/1461 ? Mają tam również wiele innych propozycji. Znajdziecie tam bowiem różnego typu gadżety z ulubionych filmów, gier czy seriali. Wybór jest spory. Taki upominek nie musi być drogi, a sprawić ogromną radość.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent

Post autor: kobietki33 »

Ja pomyślałem, że z okazji Wielkanocy poza kwiatami warto dodać słodki prezent. Wybrałem tą propozycję tu smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Wielkanocne-Rarytasy/3879 Kosz delikatesowy, w którym znajdują się czekoladki i alkohole - dla mnie bajka. Myślę że taki prezent przypadnie do gustu rodzicom.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Prezent

Post autor: kendal »

To ja od siebie mogę wam jeszcze polecić słodkie czekoladki od chocolissimo/pl/ Mają szeroki wybór, kształty, smaki itd także każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ja zamawiałam akurat czekoladki z logo mojej firmy (jest taka możliwość) i podarowałam je swoim pracownikom podczas szkolenia.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Prezent

Post autor: modnisia34 »

Jeśli solenizantka lubi czytać to najlepszym prezentem będzie książka jak na przykład z tej oferty taniaksiazka/pl/wroc-do-mnie-corinne-michaels-p-1492468.html Idealna pozycja na chłodne wieczory i pandemiczną otoczkę. Szybka wysyłka i atrakcyjna cena powinny przekonać do zakupu.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent

Post autor: kobietki33 »

Myślę że najlepsze prezenty to takie które związane są z zainteresowaniami drugiej osoby. Ja interesuje się numizmatyką i bardzo bym chciała otrzymać prezent związany z moim hobby. Możecie poczytać ciekawą stronę skarbnicanarodowa/pl/polska-numizmatyka/medale-pamiatkowe tam się wszystkiego dowiecie i przy okazji można przejrzeć ich asortyment. Polecam serdecznie spojrzeć.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Prezent

Post autor: pinkipa »

Moja mama dostała ode mnie suszarkę do włosów, znalazlam dla niej super model z jonizacją od Babyliss. Ten model, który wybralam ma też zimny nawiew, mozna sobie ustawić kilka temperatur i mocy nadmuchu, wiem, że mamie sie sprzęcik spodobal

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Prezent

Post autor: emeraldlady »

Prezenty w życiu nie są aż tak ważne, ale ja zawsze bardzo doceniam dodatkowo gdy widzę, że ktoś wie jak zapakować prezent. To naprawdę miłe, gdy ktoś przykłada się do tego, by było nam miło, a nie tylko zamawia przez Internet i po kłopocie Ja na przykład bardzo ucieszyłabym się w jakieś kreatywne wykorzystanie pudełek po butach albo zrobienie innego ciekawego pojemnika. No i fajnie, jeśli jest to ekologiczne opakowanie, które można potem znowu wykorzystać.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent

Post autor: kobietki33 »

:)

ODPOWIEDZ