Prezent

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent

Post autor: kobietki33 »

Moja mama za niedługo ma swoje 50 urodziny i postanowiłam z tej okazji zamówić jakąś ciekawą książkę. Koleżanka poleciła mi tę księgarnie taniaksiazka/pl/gadka-w-szescdziesiat-jezykow-dookola-europy-gaston-dorren-p-1541533.html ponieważ podobno można tam znaleźć bardzo interesujące tytuły. Macie z tym miejscem jakieś doświadczenie? Możecie mi polecić jakiś ciekawe gatunek?

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Prezent

Post autor: florencja »

lubię dostawać i dawać prezenty praktyczne, mamie kupiłam suszarko-lokówkę Babyliss, jest z niej bardzo zadowolona, włosy łatwo ułożyć i nadać im świetną objętość, jest poręczna i łatwa w obsłudze

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Prezent

Post autor: jula »

Ja dzisiaj trafiłam na subtelne trawy obraz. Zobacz go sobie. Moim zdaniem jest idealny na prezent dla kogoś kto lubi sztukę i obrazy.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Prezent

Post autor: kendal »

Ja myślę, że do takiego prezentu warto również dodać jakiś słodki upominek. Sama ostatnio robiłam prezent koleżance i kupiłam Ciastka z Włoch które sama bardzo lubię. Daje wam słowo, że smaczniejszych ciasteczek nigdzie indziej nie zjecie.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Prezent

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli szukasz prezentu na różne okazje to sprawdzą się okulary przeciwsłoneczne dobrej marki a takie dostaniesz w ofercie tego sklepu eyewear24.net/ Ja tam kupowałam swoje Ray Bany i widzę że jest okazja teraz kupić je w atrakcyjnej cenie. Skorzystaj, przejrzyj ofertę i znajdziesz ciekawy model nadający się na prezent.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Prezent

Post autor: mitril »

My na prezent do nowego domu dostaliśmy irobot roomba combo. Po remoncie zawsze jest sporo sprzątania, ale w miarę sprawnie to poszło. A z pomocą irobota to w ogóle żaden problem, usprawniło to ogarnięcie domu jeszcze bardziej ;)

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Prezent

Post autor: zuzula12 »

Ja chciałabym wam polecić stronę gdzie znajdziecie inspiracje na prezent na roczek ja właśnie szukałam pomysłów na taki prezent dla chrześnicy i znalazłam na stronie fajne propozycje. Skorzystałam z tego. Warn polecam sprawdzić może też skorzystacie z takich porad.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Prezent

Post autor: Iwonka »

Ja szukam symbolicznego prezentu na 8 marca dla mamy. Trafilam na taką ofertę tu smaczajama/pl/pl/p/Kawa-Ragazza-Honduras-SHG-Guara-Verde-arabica-100/7453 W bardzo ładnym opakowaniu kawa Ragazza. Charakteryzuje się kwiatowym aromatem. W smaku wyczówa się orzechy, czekoladę oraz nuty śliwkowe. Do kawy mały bukiecik kwiatków i myślę że to będdzie dobry prezent.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Prezent

Post autor: Kamila »

Wybór odpowiedniego prezentu nie zawsze jest prosty. Ale są takie rzeczy, które sprawdzają się praktycznie na każdą okazję i dla każdego. Przykładem może być na przykład kosz prezentowy. Najlepiej przygotować go samodzielnie. A jeśli nie wiecie, czym wypełnić kosz prezentowy, to sądzę, że artykuł na stronie internetowej kufereksmakolykow/pl/blog/aktualnosci/czym-wypelnic-kosz-prezentowy.html powinien Wam w tym pomóc ;)

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent

Post autor: kobietki33 »

;) ;)

ODPOWIEDZ