Meble

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Meble

Post autor: kendal »

Decyzja o wyborze nowych mebli wcale nie jest taka prosta jakby mogło się wydawać. Muszą nie tylko być wygodne i dobrej jakości, ale również pasować charakterem do całej aranżacji mieszkania. Możecie spojrzeć sobie na ofertę domostudio/pl/ Kto wie, może akurat coś wam wpadnie w oko.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Meble

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie na ofertę na darmowy transport starych mebli warszawa jeśli wymieniacie meble na nowe to oferta tej firmy może was zaciekawić. Ta firma zajmuje się opróżnianiem mieszkań, piwnic czy strychów. W cenie usługi jest dojazd do klienta, ewentualne sprzątnięcie oraz wywóz. Ja uważam, że to spoko oferta

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Meble

Post autor: saymyname »

Natomiast mnie interesowałyby szafki do placówek oświatowych i tutaj mam do was pytanie, czy warto w tym kierunku zgłosić się chociażby do firmy HPL System ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy warto się do nich zgłosić czy też może do kogoś innego? Co radzicie? Bo pilnie potrzebowałabym wyposażenia do mojej szkoły.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Meble

Post autor: bastylia »

Dotąd zawsze meble w sieciówkach kupowałam bo taniej. Wiem że z ich montażem zawsze jest problem ale mam namiary na solidną firmę https://montiermebli.pl/ która szybko się tym zajmie. U znajomych w godzinę wszystko złożyli i jeszcze posprzątali po sobie

Zgadula
Posty: 14
Rejestracja: czw lut 27, 2020 3:22 pm

Re: Meble

Post autor: Zgadula »

Meble do mieszkania, jest ich spory wybór, ale meble sklepowe, to już nie jest tak powszechne, gdzie kupić?

paryska
Posty: 51
Rejestracja: czw sie 27, 2020 12:54 pm

Re: Meble

Post autor: paryska »

Myślę,że warto bliżej przyjrzeć się ofercie firmy Ergostore. Jest to znana i ceniona firma wśród wszystkich , którzy prowadzą własne sklepy. Zajmuje się ona ich aranżacją, zajmuje się też produkcją mebli sklepowych https://ergostore.pl/oferta/produkcja-mebli/ oraz ich montażem. Ich zaawansowane zaplecze technologiczne pozwala na tworzenie dowolnych systemów meblowych: trwałe systemy ścienne, meble wolnostojące i drobne elementy wyposażenia, jak również na wykorzystanie różnych materiałów: drewno, stal, szkło i tworzywa sztuczne.

ODPOWIEDZ