Portal kobiecy

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Portal kobiecy

Post autor: Karcia »

Mam już dość siedzenia w domu i zajmowania się w kółko sprzątaniem, gotowaniem i wszystkim, co zupełnie mnie nie interesuje. Postanowiłam zmienić swoje życie na lepsze i zacząć samorealizację. Znalazłam też rewelacyjny portal dla kobiet My-V, który czuję, że mi pomoże w osiągnięciu najważniejszych celów. Cieszę się, że jego właściciele pomyśleli właśnie o kobietach :)

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: nata29 »

Wiadomo, że czasem zdarzają się takie sytuacje, gdy potrzebujemy jakiejś porady, informacji, która pomoże nam rozwiązać jakiś problem czy też wskazać kierunek działania. Takie porady dla kobiet znajdziecie na portalu Kobieca Strefa. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Jest tam sporo pomocnych i praktycznych artykułów.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: akacja56 »

Jak szukasz inspiracji do domu to zerknij również na porady i informacje na portalu takim jak tutaj dom-mieszkanie/pl/ . Zawsze ciekawe propozycje do poczytania , które tez warto wiedzieć.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Portal kobiecy

Post autor: bastylia »

Lubię czytać portale kobiece ale jeszcze bardziej takie ekodrogeria/pl/blog/ blogi z mnóstwem praktycznych porad. Dowiedziałam się między innymi jak właściwie kompostować, co wrzucić do kompostu, a czego nie wrzucać i ile właściwie trwa cały proces kompostowania

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Portal kobiecy

Post autor: kendal »

Ze swojej strony mogę dodać również wkobiecymwydaniu/pl/category/zdrowie-i-uroda/ jeśli jeszcze go nie znacie. Świetny portal, przeznaczony tylko i wyłącznie dla kobiet, gdzie poruszane są najrózniejsze tematy - również te związane z urodą i zdrowiem.

zuzula12
Posty: 1498
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Portal kobiecy

Post autor: zuzula12 »

Czy staracie się dbać o Wasze zdrowie, z jakiej diety korzystacie w Waszym przypadku? Osobiście chciałbym Wam polecić bardzo interesujący artykuł o zastrzyki kolagenowe . Jest to portal, na którym znajdziecie najróżniejsze artykuły związane z tematami zdrowia i diety.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: Pańcia »

Ja długo szukałam firmy na której usługi się zdecydowałam. W sieci przeglądałam różne strony i w końcu natrafiłam na ranking diet pudełkowych tutaj Nice To Fit You ntfy/pl/mozna-mozna. Ja muszę mieć produkty bez laktozy i miałam obawy, czy są firmy, które się tego podejmują. Na szczęście znalazłam.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Portal kobiecy

Post autor: akacja56 »

Kobiety to marzą często o romansach i poznaniu kogoś zwłaszcza te, które nie mają drugiej połówki, a więc ja bym na waszym miejscu zerknęła na portale typowo randkowe portalerandkowe.net , dzięki którym poznać można wiele ciekawych ludzi.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Portal kobiecy

Post autor: kendal »

W sumie to nie znałam tych portali kobiecych, także wielkie dzięki za polecenia. Ja od siebie mogę polecić również portal informacyjny: theark/pl gdzie znajdziecie masę ciekawych artykułów. Mnie interesują głównie te związane z urodą, ale inne też się znajdą.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Portal kobiecy

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli zastanawiacie się, jak powinno wyglądać prawidłowe przybieranie na wadze noworodka to myślę, że najlepiej w tej sprawie zgłosić się albo do położnej, albo do swojego lekarza prowadzącego. On na pewno będzie w stanie odpowiedzieć na wasze pytania. Dodatkowo, w sieci można znaleźć całkiem ciekawe artykuły na ten temat, więc wystarczy przejrzeć kilka stron a na pewno rozwiejecie wasze wątpliwości

ODPOWIEDZ