Dobry telefon

skrzeczka
Posty: 10
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:24 pm

Dobry telefon

Post autor: skrzeczka »

Witam. Zastanawiam się nad tym gdzie można znaleźć informacje na temat tych najnowszych modeli telefonów. Bo skoro już mam sobie kupić telefon to chcę ten najnowszy model. I tak znajoma podesłała mi tego linka magazyn.ceneo/pl/artykuly/apple-iphone-13-specyfikacja pod którym to kryją się informacje odnośnie modelu iPhone 13 którego premiera ma być dopiero na jesień. Także teraz już wiem na jaki model telefonu będę polować.

Mośka123
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 03, 2020 2:16 pm

Re: Dobry telefon

Post autor: Mośka123 »

Jeżeli macie problem z Waszym telefonem, tabletem lub laptopem, to chciałbym Wam polecić naprawa iPhone mokotów. W przypadku mojego sprzętu korzystam wyłącznie z ich usług, ze względu na ceny oraz podejście do klienta. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszystko macie opisane na stronie.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dobry telefon

Post autor: kendal »

Ja ostatnio wymieniałam tylni aparat w swoim telefonie, bo robił kiepskie zdjęcia (przez upadek z mojej winy), ale na całe szczęście teraz po naprawie jest już ok :) Dam wam namiar, bo może ktoś byłby zainteresowany? Tutaj macforce/pl/serwis/naprawa-telefonow-iphone/wymiana-tylnego-aparatu/ jest strona www tego serwisu :)

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Dobry telefon

Post autor: profesjonalna »

Sama wiem, co to za problem kupić telefon, ale nie ma tego złego, jeśli się zdecydujecie wybrać do Tele Premium telepremium/com/pl/ na Targowej 6 w Rawie Mazowieckiej, w pasażu Intermarche. To jeden z tych punktów, gdzie tak naprawdę możecie i dobry telefon kupić, ale i naprawić. W końcu nie wszystko serwis producenta ogarnia.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Dobry telefon

Post autor: Pańcia »

To prawda, że telefony mają to do siebie, że lubią się psuć w najmniej odpowiednim momencie. Na rynku jest wiele serwisów, ale część z nich to serwisy tylko z nazwy - przyjmują telefony, ale odsyłają je do innych serwisów. W razie problemów - nie ma winnych. Dlatego jeśli zależy nam na jakości usług, trzeba wybierać serwisy jak np. zbitytelefon/pl/samsung-galaxy-s8/28-wymiana-uszkodzonego-gniazda-ladowania-w-telefonie-samsung-galaxy-s8.html . Zajmują się szeroko pojętą naprawą telefonów takich jak Apple czy Samsung. Naprawiają sami, bazując na częściach dobrej jakości. Do tego terminowi.

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Re: Dobry telefon

Post autor: Klaudia »

Otóż właśnie to. Kupując nowy telefon mamy nadzieję, że będzie on zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Ale w życiu bardzo różnie bywa dlatego też należy być przygotowanym na wszystko. I tak dlatego też udało mi się znaleźć ten serwis medicphone/pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-lg/ w którym to na spokojnie poradzą sobie z każdym problemem.

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Dobry telefon

Post autor: megXX »

Jak dla mnie to dwie marki - Samsung albo Iphone, no ale też i Xiaomi jest bardzo polecany, te telefony można kupić w bardzo dobrych cenach. Jak macie w planach kupno nowego telefonu to zajrzyjcie sobie też i na stronkę gokajak/com/etui-wodoszczelne-na-telefon-129 Dostaniecie w tym sklepie świetne etui wodoszczelne na telefon.

Kejsi0
Posty: 17
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:43 pm

Re: Dobry telefon

Post autor: Kejsi0 »

Nie ma niezniszczalnych telefonów, zawsze może zdarzyć się jakiś wypadek, uszkodzi się wyświetlacz, bateria, albo wystąpi jakaś awaria wewnętrzna, systemowa. W razie takich sytuacji powinniście zainteresować się sprawdzonym serwisem. Tak iphone serwis gdansk sprawdzi się w przypadku każdego sprzętu marki Apple.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Dobry telefon

Post autor: mitril »

A czywiecie jak z naprawą smartfona, ostatnio nam sie zepsuł... i zaiwexlismy go do snipclik/pl/ile-kosztuje-naprawa-iphone/ my kupiliśmy nieco gorszy telefon, ale też zainwestowaliśmy w smartwatch dla dziecka z gps . Dzięki temu możemy w razie problemów zlokalizować gdzie obecnie znajduje się nasza córka.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Dobry telefon

Post autor: bastylia »

A myśleliście o zabezpieczeniu telefony dzięki aplikacji usecrypt messenger usecryptmessenger/com/plus/ ? Ona informuje między innymi czy na telefonie nie zostało zainstalowane złośliwe oprogramowanie. Poza tym rozmowy i wiadomości są szyfrowane co umożliwia szpiegowanie telefonu

ODPOWIEDZ