Ubezpieczenia

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Ubezpieczenia

Post autor: Clamor »

Znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną agencję oferującą ubezpieczenia? Ostatnio sporo się zastanawiam nad skorzystaniem z takich usług i szukam kogoś konkretnego. Rozmawiałem o tym wczoraj ze swoim znajomym i ten polecił mi tą firmę https://www.damo.pl/oferty-pracy . Słyszeliście o niej? Dajcie znać proszę.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Ubezpieczenia

Post autor: profesjonalna »

Sporo ofert ubezpieczeń możecie znaleźć w sieci, ale ja Wam tak najbardziej powiem, że dobrze jest sprawdzać różne opcje. Wcale nie jest powiedziane, że jeśli jesteście u jednego operatora cały czas, to potem ten sam będzie wam proponował dobre opcje. My nie raz zmienialiśmy zakres i sumę ubezpieczeń. Tak po prostu, bo było trzeba.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ubezpieczenia

Post autor: kendal »

Wszelkie ubezpieczenia są bardzo istotne. W końcu różnie bywa, także lepiej być przezornym. Ze swojej strony na pewno mogę polecić wam oferte asdori/pl/ jeżeli szukacie ubezpieczeń specjalistycznych. Ta firma, to zdecydowanie lider na polskim rynku - warto im zaufać.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Magnolia »

Jeśli chodzi o ubezpieczenia to w Bolesławcu wysoką jakość usług, dobre doradztwo i fachową, miłą obsługę będziecie mieć w ubezpieczenia-juszkiewicz/pl/oddzia321y.html My tam własnie ubezpieczaliśmy się i jesteśmy w 100 % z pakietów ubezpieczeniowych zadowoleni.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Rysia »

Przeglądając oferty różnych ubezpieczycieli trafiłam tu superpolisa/pl/partner/aviva/ Aviva jest na naszym rynku od 1992 roku i ma dużą ofertę ubezpieczeń na korzystnych warunkach. Mnie zainteresowało ubezpieczenie szyb w aucie. Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką samochodu. A że parkuję pod chmurką, to ta oferta jest dobra dla mnie. Warto też sprawdzić inne propozycje.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Ubezpieczenia

Post autor: jula »

Jeśli nadal szukasz dobrego ubezpieczenia to polecam zajrzeć tutaj ubezpieczeniagrabowski/pl/. My wykupilismy niedawno ubezpieczenie na zdrowie, życie i samochód. Ubezpieczyliśmy także dom. Już miałam dośc stresu związanego z brakiem ubezpieczenia prywatnego.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Dominiśka »

Ogólnie nawet wyjeżdżając w podróż służbową czy na wakacje warto posiadać dobre ubezpieczenie turystyczne. Dla nas najkorzystniejsze okazało się compensa/pl/ubezpieczenie/ubezpieczenie-turystyczne/ , mogliśmy na spokojnie wyjechać bo wiadomo ubezpieczenie to jest jednak podstawa.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Ubezpieczenia

Post autor: Annika »

To ja od siebie powiem, że szeroki wybór polis i ubezpieczenia idealne dopasowane do waszych indywidualnych potrzeb oferuje biuro ubezpieczeń w Zabrzu ubezpieczenia-liniewski/pl/kontakt Co ważne w tym biurze załatwicie wszystko zdalnie, także oszczędzacie czas, energię, to mega wygoda. Moja cała rodzina jest tam ubezpieczona i wszyscy jesteśmy zadowoleni.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ubezpieczenia

Post autor: zuzula12 »

Długo szukałem najkorzystniejszego ubezpieczenia dla swojego samochodu, dlatego przeglądałem najróżniejsze oferty w sieci. Na szczęscie udało mi się natrafić na ofertę firmy, gdzie zakupiłem ubezpieczenie krótkoterminowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Co Wy sądzicie o ofercie?

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Ubezpieczenia

Post autor: offensive »

Zastanawiam się nad wykupieniem ubezpieczenia dla mojego dziecka - jest obecnie w wieku przedszkolnym. Kompletnie nie mam pojęcia z usług której firmy ubezpieczeniowej skorzystać. Ostatnio przeczytałem, że polisa obejmuje sytuacje takie jak nieszczęśliwe wypadki czy zachorowania - na stronie pulsgminy/pl/pl/651_materialy_partnera/799_ubezpieczenie-przedszkolaka---co-obejmuje-i-ile-kosztuje.html znajduje się artykuł, który dokładnie to opisuje. Zależy mi na firmie ubezpieczeniowej, która w przypadku choroby niezwłocznie wypłaci odszkodowanie bez zbędnych dyskusji. Kogo moglibyście polecić?

ODPOWIEDZ