Studia I stopnia

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Studia I stopnia

Post autor: Clamor »

Planujecie udać się na studia I stopnia? Szukacie jakiejś ciekawej i porządnej oferty edukacyjnej? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić ten link https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html . Posiadają oni naprawdę ciekawe kierunki. Gorąco polecam!
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Studia I stopnia

Post autor: saymyname »

U mnie teraz będzie już zarządzanie 2 stopień kraków.Właśnie teraz będę rozglądnąć się za jakąś dobrą uczelnią, bo jeszcze nie mam. Zastanawiam się gdzie mają takie kierunku, jak ten? Gdzie w ogóle warto byłoby robić sobie. Może ktoś z was mnie nakieruje?

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Studia I stopnia

Post autor: Kamila »

A czy Waszym zdaniem oprócz studiów warto dodatkowo uczyć się języków obcych? Ostatnio widziałam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/francuski/dla-poczatkujacych, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy językowe, między innymi z języka francuskiego, również dla początkujących :) Może ktoś z Was robił sobie podczas studiów taki dodatkowy kurs?

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Studia I stopnia

Post autor: kendal »

Wcale nie trzeba iść na studia, aby rozpocząć swoją wymarzoną pracę. Tak naprawdę w zupełności wystarczy dobra szkoła policealna. Na rynku pracy ze względu na starzejące się społeczeństwo, rośnie zapotrzebowanie na zawody takie jak opiekun medyczny. Dlatego szkoly-medyczne.eu/ będą dobrym wyborem na dalszą edukację.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Studia I stopnia

Post autor: modnisia34 »

Jeśli poszukujesz studiów o ciekawej tematyce to oferta tej uczelni ultswiecie.edu/pl/course-category/studia-i-stopnia/ będzie idealna. U nich masz masę kierunków technicznych jak i lingwistycznych. Rynek potrzebuje osób dobrze znających język niemiecki jak i angielski oraz specjalistów z zakresów technicznych. Jest to dobry wybór i go polecam.

danna
Posty: 93
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Studia I stopnia

Post autor: danna »

A może szkoła policealna? Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Profesja Edukacja. Zajęcia prowadzą super nauczyciele, którzy widać, że pracują z powołania. Są różne kierunki edukacji do wyboru, na przykład technik masażysta. Po takim nie będzie na pewno problemu ze znalezieniem pracy.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Studia I stopnia

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić ofertę sklepu, z którego sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie sprawdzonych Pomoce dydaktyczne , mebli szkolnych lub multimediów dla szkół, to polecam Wam sprawdzić oferte tego sklepu internetowego.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Studia I stopnia

Post autor: haanka »

Wiele zależy od tego na jaki kierunek się zdecydujecie :) jeśli ma to być kierunek medyczny taki jak fizjoterapia, pielęgniarstwo czy położnictwo to warto złożyć papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie mum.edu/pl/. Wysoki poziom, doświadczeni wykładowcy, rozsądne czesne. mają też wiele ciekawych kierunków studiów podyplomowych.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Studia I stopnia

Post autor: minella »

Pewnie że warto takie kierunki studiować, oczywiście jeśli macie takie predyspozycje bo nie każdy widzi się w takim zawodzie. W każdym razie zawsze można kupić sobie Hologram na legitymację studencką z podobnej uczelni :) Taki kolekcjonerski oczywiście :)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Studia I stopnia

Post autor: Dominiśka »

Od siebie mogę polecić wam tuz/pl/produkty/ubezpieczenie-szkolne-nnw-dla-dziecka-ucznia-i-studenta/ . Można tutaj wykupić porządne ubezpieczenie dla dziecka i co ważne koszty nie są wcale wygórowane

ODPOWIEDZ