urodziny syna

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

urodziny syna

Post autor: Pańcia »

Przede mną organizacja imprezy urodzinowej dla mojego dziecka i kompletnie nie mam pomysłu na co mogłabym się zdecydować. Kilka fajnych pomysłow udało mi sie znaleźć na urodzinydzieciaka/pl/ , ale nie wiem który z nich zrealizować. Co mi podpowiecie?

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: urodziny syna

Post autor: modnisia34 »

Moj syn bardzo lubi czytać ksiazki, ma 15 lat i czyta wiele poważnych ksiażek. Teraz będzie zamawiać tę taniaksiazka/pl/nie-odrzucaj-mnie-iskra-bogow-tom-2-marah-woolf-p-1345651.html Gdy tylko będzie premiera tego dzieła. Moze tez kupisz synowi książkę?

Rapsodia
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 30, 2020 3:00 pm

Re: urodziny syna

Post autor: Rapsodia »

Może pomyśl o ustawieniu takiego ładnego domku taniomania/pl/t/domki-ogrodowe-dla-dzieci-plastikowe w miejscu gdzie będzie urodzinowa impreza. Z pewnością stanie się sporą atrakcją dla bawiących się dzieciaków. Sama zastanawiam się nad kupieniem dla naszych pociech jednego, z tym że ja umieściłabym go w naszym sporym ogrodzie. Z pewnością się ucieszą.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: urodziny syna

Post autor: moa »

My urodziny organizowaliśmy sami, jedzenie też robiłam sama, tylko w wyrobach cukierniczych (ciastka, ciasta, itp.) nie jestem uzdolniona, wiec zamówiliśmy je z firmy Jomag z Łodzi jomag/com/pl/oferta/ciasta. Firma spisała się super, mają bardzo fajną ofertę, świetne ceny, a słodycze smakowały cudnie, naprawdę polecam och gorąco.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: urodziny syna

Post autor: yuka »

U nas syn zażyczył sobie, żeby jego urodziny były w sali zabaw WESOŁY KANGUREK w Gołdapi wesoly-kangurek/pl/imprezy i my bardzo chętnie przystaliśmy na jego propozycję. Oni mają fajne ceny, sama sala jest bezpieczna dla maluchów, dzieciaki miały tam animatorów, świetne zabawy, atrakcje, był tort, no urodziny idealne. Bardzo serdecznie ich polecam.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: urodziny syna

Post autor: ewaO »

Co do słodkości to ja na urodziny synka zamówiłam tort z cukierni Semifreddo z Trockiej w Warszawie semifreddo-cukiernia/pl/ i to była super decyzja. Pamiętałam, że mają tam pyszne ciastka i desery, dlatego zamówiłam tam tort i powiem wam, że był doskonały - przepyszny i pięknie udekorowany wzorem z ulubionej kreskówki synka :)

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: urodziny syna

Post autor: jula »

Gdybyś chciała zrobić dla synka kartkę urodzinową to polecam ten artykuł zrobionerecznie/pl/kartka-urodzinowa-diy Znajdziesz w nim wskazówki jak wykonać taką kartkę. to wcale nie jest trudne :) Ja lubię DIY i zawsze tworzę kartki dla swoich bliskich. Mają już całkiem sporą kolekcję.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: urodziny syna

Post autor: Kamila »

Na urodziny syna na pewno przyda się świeczka urodzinowa w kształcie cyfr oznaczających liczbę lat, które kończy. W sklepie internetowym happenings/pl/swieczki-urodzinowe-i-toppery znajdziesz spory wybór takich właśnie świeczek, więc w wolnej chwili polecam się tam rozejrzeć ;)

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: urodziny syna

Post autor: moira »

Co do tortu to najlepiej zgłosić się do porządnej cukierni, która zajmuje się robieniem tortów. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam zgłosić się do firmy cukiernia-radzikowski/pl/ Oni oferują pyszne i ładne torty urodzinowe.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: urodziny syna

Post autor: matra »

Na pewno musicie rozejrzeć się za odpowiednim miejscem, w którym odbędzie się impreza urodzinowa. Ja od siebie mogę wam polecić restaurację restauracjazacisze.eu/wesela-przyjecia.html która znajduje się w okolicach Pszczyny. Oni mają doświadczenie w obsługiwaniu imprez okolicznościowych różnego rodzaju.

ODPOWIEDZ