gaz czy węgiel?

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

gaz czy węgiel?

Post autor: ewaO »

czym ogrzewacie domy?

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: gaz czy węgiel?

Post autor: Dominika »

Ja do ogrzewania wody używam kotła kondensacyjnego dokładnie ten model buderus-inserw/pl/sklep/buderus-logamax-plux-gb-072 . Jestem bardzo zadowolona. Jest funkcjonalny, energooszczędny i jak na chwilę obecną ani razu mnie nie zawiódł. Można go zamontować zarówno w kuchni jak i łazience.

podlejska
Posty: 12
Rejestracja: pn lis 23, 2020 9:51 pm

Re: gaz czy węgiel?

Post autor: podlejska »

Jeśli chodzi o dobrej jakości wegiel , z certyfikatami polecam skład Sobianek. „u nich zamawialiśmy, rodzice jeszcze palą w piecach więc właśnie u nich im zamawialiśmy węgiel

zuzula12
Posty: 1482
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: gaz czy węgiel?

Post autor: zuzula12 »

Ja postawiłam na ogrzewanie gazowe i jestem z tego wyboru bardzo zadowolona. Możecie sprawdzić na stronę amerigas opinie 2019 i poczytać o tym na czym polega takie ogrzewanie i dlaczego warto go mieć w swoim domu. Wady i zalety takich instalacji. Sprawdźcie.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: gaz czy węgiel?

Post autor: Dominiśka »

Według mnie najlepiej będzie wybrać pellet. Ja zamawiam u bardzo dobrego producenta maximer/pl/ . Pellet jest mega wydajny i wystarcza na długi czas

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: gaz czy węgiel?

Post autor: kobietki33 »

Cześć. Ostatnio zaczęłam interesować się ogrzewaniem gazowym słyszałam, że ta firma sa-art/pl/ na co dzień zajmuje się montażem i instalacją zbiorników gazowych. Koniecznie muszę się do nich zgłosić, żeby poznać szczegóły ich oferty, bo chyba będę chętna na skorzystanie z niej.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: gaz czy węgiel?

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o gaz i węgiel to ja stawiam na ofertę firmy lpgdirect/pl/kontakt/ bo nie tylko dostarczają tani gaz ale także wykonają cała instalację. Dzięki nim masz pewność że będzie wydajnie i tanio. Na pewno gaz LPG to lepsze rozwiązanie niż pompa ciepła.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: gaz czy węgiel?

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gazu to na stronie biznesalert/pl/tag/gazprom/ możecie przeczytać bardzo dużą ilość artykułów w tym temacie. Dowiecie się o Gazpromie i działaniach, które zostały już przez niego podjęte oraz jakie konsekwencje może to mieć na rozwój gospodarki oraz kształtujące się ceny. Warto czerpać wiedzę z rzetelnych źródeł informacji.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: gaz czy węgiel?

Post autor: brukselka »

wiadomo, ze kazdy teraz szuka oszczednosci. Nam sie fajnie sprawdza piec koza wolnostojący, zamowilam z kratek w dobrej cenie

furka
Posty: 496
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: gaz czy węgiel?

Post autor: furka »

Jeśli poszukujecie składu węgla, gdzie kupicie dobrej jakości węgiel w przystępnej cenie, to polecam Al Pari - skład węgla alpari/com/pl . Zajmują się sprzedażą i dowozem węgla do każdego miejsca w Polsce, a dodatkowo, zapewniają swój transport.

ODPOWIEDZ